Sądeccy policjanci pomagają wdowom i sierotom po zmarłych kolegach

Nowosądeccy policjanci nie tylko dbają o nasze bezpieczeństwo. Udzielają się również w akcjach charytatywnych. W miniony wtorek wsparli wdowy i sieroty po poległych funkcjonariuszach.

KorzennaW2020

8 października Komendant Miejski Policji w Nowym Sączu, insp. Jarosław Tokarczyk wraz z przedstawicielami Międzynarodowego Stowarzyszenia IPA Region Nowy Sącz, Elżbietą Gargulą i asp. szt. Sebastianem Wójtowiczem przekazali na rzecz Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach czek wart 2500 zł.

Podczas wtorkowego spotkania przedstawiciel fundacji, kom. Franciszek Gawlik z Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, podziękował za zorganizowanie charytatywnego rajdu górskiego, z którego dochód został przeznaczony na wsparcie organizacji.

Fundacja Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach udziela pomocy  znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej i materialnej najbliższym rodzinom poległych mundurowych.

fot. KMP w Nowym Sączu

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.