Nowy Sącz: nowy cennik na sądeckiej pływalni

Od 1 maja  Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowym Sączu wprowadza nowe zasady korzystania z basenu. Zamiast wieloosobowych karnetów pojawi się bilet „multi”. Są podwyżki, ale są też nowe rabaty. 

Wprowadzona zostanie nowa forma rozliczania wejść na pływalnię tzn. karta klienta, która umożliwi wielokrotne doładowywanie konta klienta. Dzięki temu  będzie można skorzystać z pływalni bez konieczności kupowania biletu przy każdym wejściu na basen. Co więcej – większa kwota doładowania będzie miała wpływ na wysokość rabatu. Maksymalny rabat może wynieść nawet 20%.

– Nowością jest wprowadzenie biletu o nazwie „multi”, który przeznaczony jest dla co najmniej dwóch i maksymalnie ośmiu osób. W przypadku wykupienia takiego biletu pierwsza osoba płaci pełną stawkę za bilet, czyli 12 zł za godzinę, natomiast kolejna osoba w ramach tego samego biletu „multi” płaci już tylko 8 zł – informuje Renata Stawiarska z Biura Prasowego Urzędu Miasta Nowego Sącza.

Każda następna godzina będzie kosztowała, bez względu na wiek klienta, 8 zł dla każdego kto wszedł w ramach jednego (tego samego) biletu „multi”. W związku z wprowadzeniem biletów „multi” zlikwidowane zostają karnety wieloosobowe. Po dokładnej analizie sprzedaży oraz częstotliwości i czasu korzystania z karnetów wieloosobowych wynika, że nie cieszyły się one popularnością.

Jakie nowe ceny biletów?

Od 1 maja zmianie ulegną ceny niektórych biletów. Obniżona została cena biletu ulgowego do godz. 15 i będzie wynosiła 7 zł (kosztował 8 zł).

Podwyższona została cena biletu ulgowego po godz. 15. Nowa cena to 9 zł. (kosztował 8 zł).

Podwyższona i jednocześnie ujednolicona została cena biletu normalnego. Teraz będzie kosztował przez cały dzień 12 zł.

Jacuzzi będzie dostępne dla wszystkich chętnych przebywających na pływalni bez dodatkowych opłat. Będzie ono włączane co pół godziny na 15 minut.

Osoby korzystające z pływalni w przypadku chęci wejścia do sauny będą miały zatrzymywany czas pływalni. Dzięki temu nie będą ponosiły podwójnej opłaty.

Wprowadzone zostaną również karty wstępu dla członków klubów sportowych i pływaków indywidualnych.

 

Fot. UM NS.

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.