Były piłkarz Sandecji już po operacji: „Wrócę mocniejszy”

Były piłkarz Sandecji już po operacji: „Wrócę mocniejszy”

Były pomocnik Sandecji Nowy Sącz a obecnie pierwszoligowej Chojniczanki Chojnice Wojciech Trochim czuje się coraz lepiej po zabiegu przepukliny w odcinku lędźwiowo-biodrowym.

Torbiel jakiś mi się zrobił jeszcze, ale już jestem po operacji i lekarz powiedział, że jest zadowolony z przebiegu. Także trzeba odpocząć. Wrócę mocniejszy na pewno, w dobrej formie tylko zdrowie musi być – napisał zawodnik na swoim profilu na Twitterze.

Czytaj również: Niemiec z Borussii i Polak z Górnika testowani przez Sandecję!

29-letni Trochim, który w czerwcu przeniósł się na Pomorze z Nowego Sącza, otrzymał już wolną rękę od swojego obecnego klubu w poszukiwaniu nowego pracodawcy.

W barwach Chojniczanki piłkarz zanotował 17 ligowych występów, w których zdobył 3 gole i ujrzał jedną żółtą kartkę. Zagrał ponadto pełne spotkanie Pucharu Polski (w pierwszej rundzie rozgrywek jego zespół przegrał u siebie 0:1 z Legią Warszawa). Pod koniec ub. roku Trochim grał już jednak coraz rzadziej.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Źródło: Twitter; własne.

Fot. Twitter W.Trochim

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Nowel

Kiedy zobaczysz ten film na pewno zagłosujesz na Ewę Novel 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

GENIALNI LOKALNI GLOBALNI

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.