,,Był sobie pies 2″ przedpremierowo w kinie Helios. Kto chce bilety?

W sobotę (28 września) w kinie Helios w Nowym Sączu na miłośników czworonogów czeka nie lada gratka. O 16:30 odbędzie się przedpremierowy pokaz filmu ,,Był sobie pies 2″. Pierwsze sto osób, które zakupi bilety na ten seans, otrzyma dwustronny plakat do filmu. Natomiast my mamy dla Was jedno podwójne zaproszenie na przedpremierę.

wsb3

Co zrobić, aby otrzymać bilet dla siebie i osoby towarzyszącej?

Wystarczy odnaleźć na naszym fanpage’u na Facebooku informację o konkursie i w komentarzu pod spodem odpowiedzieć na pytanie: dlaczego pies to najlepszy przyjaciel człowieka?

Miło nam będzie również, jeśli post dotyczący rozdania udostępnicie na swoim profilu.

Konkurs trwa do jutra do godziny 21:00 (26 września). Potem wybierzemy najciekawszy i najbardziej kreatywny naszym zdaniem komentarz, a ich autor otrzyma podwójną wejściówkę na przedpremierowy seans ,,Był sobie pies 2″ w Kinie Helios, który odbędzie się w sobotę o godzinie 16:30 (28 września).


Wszystkie psy doskonale wiedzą, że życie ma sens tylko u boku ukochanego pana lub pani. Ale czasem trzeba się nieźle nabiegać, żeby za nimi nadążyć. Bailey dostaje od swojego ukochanego Ethana nowy cel: ma opiekować się jego wnuczką – CJ. Dopóki dziewczynka jest mała, zadanie jest dość proste, choć czasem trzeba ochronić ją własnym ciałem przed rozbrykanym koniem. Z biegiem czasu CJ dorasta i wyzwania dla Baileya też stają się coraz większe, tym bardziej, że dziewczynka wyjeżdża z matką do wielkiego miasta i traci kontakt z dziadkami. Na szczęście Bailey przeżył już wiele żyć i sporo się o ludziach nauczył. Tym razem będzie musiał pomóc swojej ukochanej pani odnaleźć prawdziwą miłość, zrealizować marzenia i przede wszystkim pogodzić skłóconą rodzinę. Czasem będzie musiał odejść, by zaraz znów powrócić w nowym wcieleniu, raz nawet jako suczka. Bo jedno wie na pewno: życie jest na tyle pomerdane, że zawsze warto trzymać się razem.

źródło: kino Helios

FORDELEKT
ZESZYTYBOBO
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]