Burmistrz Muszyny Jan Golba zachwycony lodospadami i Żywym Ogrodem (zdjęcia)

Burmistrz Muszyny Jan Golba zachwycony lodospadami i Żywym Ogrodem (zdjęcia)

Muszyna, żywy ogród, Jan Golba, lodospady, Rymanówka

Burmistrz Muszyny Jan Golba jest pasjonatem wszelkiego rodzaju atrakcji turystycznych. To wiadomo nie od dziś. Sam czyni wszystko co w jego mocy, aby tworzyć Muszynę miejscowością coraz bardziej atrakcyjną.

Sternik gminy podzielił za pośrednictwem mediów społecznościowych wrażeniami na temat lodospadów w Rudawce Rymanowskiej. Przypomniał też o Żywym Ogrodzie w Muszynie.

– To miejsce, gdzie co roku można zaobserwować spektakularne lodospady. Lodospady to imponujące sople zwisające ze skalnego urwiska i ogromna lodowa ściana. Lodospady w Rudawce Rymanowskiej przyciągają tłumy turystów zafascynowanych widokiem pięknych lodowych nacieków. Myślę, że w tym roku też będziemy mogli zobaczyć to piękne przyrodnicze zjawisko – podkreśla Jan Golba.

Burmistrz opublikował także zdjęcia z Żywego Ogrodu w Muszynie. Podkreślił, że to miejsce ma się dobrze, także w okresie zimowym.

– Nasz Żywy Ogród w zimie funkcjonuje całkiem dobrze. Szczególną rolę pełnią w nim specjalnie wyszkolone żurawie koroniaste, które cały czas pilnują czy na zapleczu wszystko jest w porządku i czy pracownicy obsługi wywiązują się ze swoich obowiązków wobec nich. Potrafią nie tylko sprawdzić czy są łopaty do odśnieżania ogrodów, ale nawet je policzyć – zaznaczył z nutą humoru Jan Golba.

Czytaj także: Józef Pyzik i Grzegorz Lebda w akcji. Przedsiębiorcy wsparli Sądeckie Hospicjum (zdjęcia)

Fot: P.Rogóż / J.Golba / Facebook

ikona strony głównej dts24

Share on twitter
Share on facebook