Burmistrz Grybowa Paweł Fyda z potwierdzonym COVID-19. Prosi mieszkańców, aby nie lekceważyli choroby

U burmistrza Grybowa Pawła Fydy stwierdzono COVID-19. Wynik potwierdzający obecność wirusa w organizmie otrzymał w ubiegłą sobotę. Apeluje do mieszkańców królewskiego grodu, aby nie lekceważyli choroby i o siebie dbali. 

– Szanowni Mieszkańcy Miasta Grybowa. Pragnę Państwa poinformować, iż w ubiegłą sobotę w późnych godzinach wieczornych, przeprowadzone wyniki badań potwierdziły w moim organizmie obecność wirusa SARS-CoV – 2. Z przyczyn oczywistych, jestem nieobecny w pracy, niemniej jednak pragnę Państwa zapewnić, że pracuję zdalnie – informuje gospodarz miasta.

Zapewnia jednak, że przez cały czas jest do dyspozycji mieszkańców pod telefonem, również za pomocą połączenia z sekretariatem urzędu.

– Pragnę jednak Państwa uspokoić, że pomimo tak trudnej sytuacji, od początku pandemii, również i teraz, staramy się zapewnić ciągłość świadczenia usług, zarówno przez Urząd Miejski w Grybowie, jak i pozostałe służby komunalne działające na terenie naszego miasta, za co, w tym miejscu wszystkim pracownikom Urzędu Miejskiego w Grybowie oraz wszystkim pracownikom podległych jednostek, w tym także pracownikom placówek opiekuńczo – wychowawczych i oświatowych, serdecznie dziękuję – przekazuje burmistrz Fyda.

Gospodarz miasta prosi, aby wszystkie sprawy, jeżeli nie są pilne, pozostawić do załatwienia w późniejszym terminie, również sprawy administracyjne. Na koniec zwraca się do mieszkańców z gorącą prośbą, aby nie lekceważyli COVID-19, przestrzegali wszystkie obostrzenia, pamiętali o dystansie społecznym, zasłanianiu ust i nosa oraz dezynfekcji.

– Drodzy Mieszkańcy Miasta Grybów – uważajcie na Siebie i dbajcie o Swoje zdrowie.
Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie i życzę Państwu dużo zdrowia – zakończył oświadczenie burmistrz Paweł Fyda.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Fot. arch. Urzędu Miasta Grybowa 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.