Burmistrz Gorlic oddaje koszulkę z autografem "Lewego" dla chorej Antosi. Możesz ją mieć!

Przedwczoraj (23 października) na facebookowej grupie "Szybki Smoczy bazarek dla Antosi" pojawił się post Rafała Kukli, burmistrza Gorlic, który także chce włączyć się w pomoc dla chorej dziewczynki.

Renault2

Niespełna trzy tygodnie temu pisaliśmy o tym, że goście zaproszeni na obchody 70-lecia  klubu Kolejarz - Stróże dostali w prezencie koszulki z autografem Roberta Lewandowskiego. Taki podarunek otrzymał między innymi Rafał Kukla, który postanowił przekazać go dalej w szczytnym celu.

Koszulkę można licytować na grupie "Szybki Smoczy bazarek dla Antosi".

Antosia Kluk to sześcioletnia dziewczynka, która ze względu na zwężenie krtani IV stopnia od urodzenia nie jest w stanie samodzielnie oddychać. Ma już za sobą złożoną operację rekonstrukcji krtani, potrzeba jednak aż 400 tys. złotych na kolejny etap leczenia.

Jeśli tylko chcecie, możecie TUTAJ udzielić Antosi wsparcia, dołączając do zbiórki. Możecie także licytować przedmioty wystawione w "Szybkim Smoczym bazarku".

fot. Rafał Kukla

PUMA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.