Budowa domu – inwestycja w lepszą przyszłość Twojej rodziny

Świat współczesny zmienia się w zawrotnym tempie, pojawiają się wciąż nowe technologie i wyzwania cywilizacyjnie, o których jeszcze niedawno nie mieliśmy pojęcia. Bez względu jednak na to, jak szybko musimy adaptować się do zachodzących wokół nas nowych procesów, pewne pragnienia pozostają w nas niezmienne. Jednym z nich jest właśnie marzenie o własnym domu. Chcemy, by był on miejscem naszej życiowej stabilizacji, w którym będziemy wygodnie mieszkać po swojemu. W ARCHON+ projektujemy z myślą o tym, by zaspokoić te potrzeby. Mamy równocześnie świadomość, że dom staje się dla wielu z nas nie tylko miejscem wypoczynku czy wychowania dzieci, ale też coraz częściej bywa miejscem nauki i pracy. Musi być zatem przestrzenią łączącą różne funkcje. Zobaczmy, jak proponują zaplanować ją architekci ARCHON+ .

Azyl czy dom otwarty? Różnorodne kategorie projektów domów.

Jedni szukają projektu domu, który pozwoli im uciec od miejskiego zgiełku, inni planują dom, w którym będą przyjmować gości i pracować, jeszcze inni szukają niewielkiego azylu na jesień życia. Różnorodność projektów domów, które znajdziemy na stornie ARCHON+, pozwala zrealizować każdy z powyższych planów oraz wiele innych. Mamy ogromny wybór dostępnych od ręki gotowych projektów domów dużych i małych, tanich i szybkich w budowie, przewidzianych na działki o najróżniejszych wymiarach. Inwestorzy znajdą tutaj gotowe projekty domów w rozmaitych kategoriach, a do każdego z nich można zamówić kosztorys budowlany, który zdecydowanie ułatwi organizację budowy i zapewni jej właściwy przebieg. Wiele spośród naszych projektów stanowi idealną alternatywę dla kupna mieszkania – mamy kolekcję domów małych, których metraż odpowiada powierzchni apartamentu w kamienicy czy bloku. Analizując szczegółowe informacje o danym projekcie, parametry domu, zestawienia kosztów budowy, poznamy wszelkie niezbędne dane do podjęcia właściwej decyzji. Możemy zdecydować się na dom jednorodzinny, ale równie ciekawa opcja może okazać się projekt bliźniaka, który zrealizujemy wspólnie z rodzicami, czy też przyjaciółmi. Opcja ta obniży koszt zakupu gruntu, a także samej budowy, a każda z rodzin zyska własną przestrzeń z ogrodem oraz komfort i niezależność porównywalne z domem jednorodzinnym.

Wszyscy lubimy sprawdzone rozwiązania i sprawdzone projekty

Doświadczenia zdobyte na przestrzeni ponad 30-letniej działalności ARCHON+ owocują doskonałą znajomością rynku i potrzeb Inwestorów. Obszerna i różnorodna kolekcja gotowych projektów domów odpowiada rozmaitym oczekiwaniom, różnym stylom życia i etapom życiowym mieszkańców. W ARCHON+ idealny projekt z pewnością znajdzie każdy Inwestor, rodzina z dziećmi, a także rodziny wielopokoleniowe. Posiadamy m.in. projekty domów z senioratką, a więc z wyodrębnionym wygodnym mieszkaniem lub apartamentem, w którym komfortowo mogą zamieszkać seniorzy lub inni członkowie rodziny. Senioratka może być azylem dla dorastającego, studiującego lub pracującego już dziecka, które potrzebuje poczucia niezależności. Liczną kategorię w ofercie ARCHON+ tworzą projekty domów tanich w budowie, wyróżniające się prostymi i kompaktowymi bryłami, które dzięki swojej konstrukcji są szybkie i tanie w budowie, a jednocześnie piękne i komfortowe. Projekty domów małych mogą stanowić bardzo atrakcyjną ofertę dla par, ale też dla singli oraz dla seniorów, dla których niewielka, ale funkcjonalnie zagospodarowana przestrzeń zapewni maksimum komfortu.

Dom jako przestrzeń przyjazna dla wszystkich

Przestrzeń użytkowa domów powinna być zaprojektowana tak, by wszyscy domownicy mogli mieszkać wygodnie. Gotowe projekty ARCHON+ dowodzą, że może to być przestrzeń skrojona na miarę potrzeb konkretnego Inwestora. Od dłuższego czasu chętnie wybieranym rozwiązaniem jest otwarty plan strefy dziennej z salonem, jadalnią i kuchnią, w której rodzina wspólnie wypoczywa, przygotowuje posiłki, gości przyjaciół. Otwarta strefa dzienna wizualnie zyskuje na przestronności, jest także elastyczna w aranżacji, a dostępny a niej taras wspaniałym miejscem letniego relaksu. Strefa prywatna ma zapewnić każdemu domownikowi właściwe warunki do wypoczynku, wyciszenia lub nauki, dlatego znajduje się na górnej kondygnacji w przypadku domów piętrowych i z poddaszem lub też jest dyskretnie wyodrębniona na parterze. Dwudzielność przestrzeni zapewnia czytelne wyodrębnienie w niej to, co prywatne od tego, co reprezentacyjne i otwarte dla gości. Możliwość ta jest wielką zaletą domu jednorodzinnego, nie zawsze osiągalną w budownictwie wielorodzinnym, a więc w blokach i apartamentowcach. Czytelny podział na otwartą strefę dzienną i prywatną strefę nocną doceniają wszystkie rodziny, choć każda z nieco innych powodów. Bo też bez względu na powody, zawsze warto żyć na swoim i w tym celu zbudować własny dom

Zapraszamy do obejrzenia całej kolekcji na www.archon.pl i wyboru idealnego projektu domu dla rodziny!

Artykuł sponsorowany

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.