Brukowiec Sądecki. Kolorowanka. Przebrani za sądeczan

Brukowiec Sądecki. Kolorowanka. Przebrani za sądeczan

Uwielbiamy demokrację! Kochamy, kiedy wszyscy mają równy dostęp do piór i mogą w nieskrępowany sposób pisać to, co myślą. Nawet jeśli nie myślą, co piszą. Może nawet twórczość bezmyślna jest ciekawsza, bo przecież pomyśleć i napisać, to każdy głupi potrafi.

Najbardziej ze wszystkiego lubilibyśmy czytać komentarze na FB. Lubilibyśmy je, gdybyśmy je czytali. Na szczęście są na tym świecie dobre dusze, które czytają za nas i na weekend podeślą porcję świeżyzny. Z tego można niezły pasztet wysmażyć.

Dla przykładu pod jednym z tekstów DTS pani podpisująca się z imienia i nazwiska (podziwiamy! miłosiernie przemilczamy!) napisała ni mniej, ni więcej tylko taką złotą myśl: „(…) A może opisalibyście w DTS jak pan prezes Newagu kazał się przebrać swoim pracownikom na popołudniowej zmianie i udawać, że są mieszkańcami Sącza (…)”.

Oczywiście Szanowna Pani Katarzyno, bardzo chętnie napiszemy jak się pracownicy Newagu przebrali za mieszkańców Nowego Sącza. Można by nawet film o tym nakręcić i o Oscara powalczyć w kategorii „kostiumy”. Nasza wyobraźnia jest rozpalona do białości, jak to jest przebrać się za mieszkańca Sącza! Czyli za kogo?

Zanim jednak uda nam się ustalić, co to znaczy przebrać się za mieszkańca Sącza, proponujemy Czytelnikom zabawę dla przedszkolaków. Weźcie kredki i przebierzcie postacie na obrazku za mieszkańców Sącza. Najciekawsze kreacje nagrodzimy. My tymczasem idziemy się przebrać za Indian i kowbojów, bo tu się niezła bonanza szykuje!

Inne wiadomości „Brukowca Sądeckiego” przeczytasz w DTS – za darmo pod linkiem:

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Novel

Ewa Novel tuż przed finałem Szansy na sukces

Play Video about Ewa Novel w Szansie na sukces

Ostatnie przygotowania Ewy do finału Szansy na sukces. Zobacz co tam się działo…  Dostępne tylko u nas 😉 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.