Bracia Koral znowu górą

Bracia Koral znowu górą

Rożek śmietankowy z truskawkami oraz lody śmietankowe marki Bracia Koral – Lody Jak Dawniej otrzymały tytuł Top Produkt podczas Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „DOCEŃ POLSKIE”. Decyzja zapadła podczas XXIII certyfikacji żywności w Sosnowcu.

Odpowiedni smak i wygląd, a także cena adekwatna do jakości – tylko wyroby posiadające te cechy mogą zostać nagrodzone przez Lożę Ekspertów Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie”- mówi Marek Bielski, twórca programu „DOCEŃ POLSKIE”.  Poza tym, każdy z nich musi posiadać  polski akcent wyrażający
związek produktu z naszym krajem.

Godło promocyjne jest przyznawane za konkretny produkt, który uzyskał od Loży Ekspertów minimum 7,5 punktów. Natomiast tytułem Top Produkt honoruje się żywność z maksymalnymi notami.

Do certyfikacji zakwalifikowano ponad 18o produktów z asortymentu niemal 80 wytwórców z całej Polski. Selekcją, oceną i przyznaniem certyfikatu „DOCEŃ POLSKIE” zajmują się specjaliści związani z żywnością i technologią żywienia, a patronat nad atestacjami żywności sprawuje Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Marka Bracia Koral – Lody Jak Dawniej zadebiutowała na rynku w sezonie 2014 z okazji jubileuszu 35-lecia działalności Przedsiębiorstwa Produkcji Lodów Koral. Obecnie marka ta, liczy przeszło 50 produktów.