Boks. Dwa triumfy gladiatorów na Grand Prix!

Reprezentanci UKS Gladiatora Binczarowa pokazali się z bardzo dobrej strony na Grand Prix Małopolski w boksie.

wsb3

Młodzi gladiatorzy wygrali dwie walki. Najpierw Szymon Golonka bezapelacyjnie pokonał reprezentanta Tarnowa. Był to przy okazji zaległy pojedynek finałowy Mistrzostw Małopolski, więc Golonka został Mistrzem Małopolski w kategorii +80 kg kadetów.

Z kolei Natalia Dulian skrzyżowała rękawice z brązową medalistką Mistrzostw Polski Julią Chudy, reprezentującą Kraków. W dodatku rywalka zawodniczki Gladiatora walczy w wyższej kategorii wagowej (-64 kg). Nie przeszkodziło to jednak dzielnej Natalii w pokonaniu groźnej przeciwniczki.

Natalia dała świetną walkę, była szybsza, bardziej wytrzymała a co najważniejsze świetnie taktycznie rozegrała ten pojedynek nie dając szans cięższej koleżance z Krakowa – cieszy się trener w UKS Amadeusz Kwiatkowski.

Dwie wygrane cieszą i świadczą o coraz lepszej dyspozycji naszych gladiatorów! Kolejny sprawdzian już za tydzień w Bośni i Hercegowinie na Pucharze Bałkanów w kickboxingu. Dziękujemy naszym sponsorom za wsparcie (Stan Drew, Admax, Florex) – podsumowuje Kwiatkowski.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. UKS Gladiator

KOSECKI
ZESZYTYBOBO
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]