Boks. Dwa triumfy gladiatorów na Grand Prix!

Reprezentanci UKS Gladiatora Binczarowa pokazali się z bardzo dobrej strony na Grand Prix Małopolski w boksie.

dts

Młodzi gladiatorzy wygrali dwie walki. Najpierw Szymon Golonka bezapelacyjnie pokonał reprezentanta Tarnowa. Był to przy okazji zaległy pojedynek finałowy Mistrzostw Małopolski, więc Golonka został Mistrzem Małopolski w kategorii +80 kg kadetów.

Z kolei Natalia Dulian skrzyżowała rękawice z brązową medalistką Mistrzostw Polski Julią Chudy, reprezentującą Kraków. W dodatku rywalka zawodniczki Gladiatora walczy w wyższej kategorii wagowej (-64 kg). Nie przeszkodziło to jednak dzielnej Natalii w pokonaniu groźnej przeciwniczki.

- Natalia dała świetną walkę, była szybsza, bardziej wytrzymała a co najważniejsze świetnie taktycznie rozegrała ten pojedynek nie dając szans cięższej koleżance z Krakowa – cieszy się trener w UKS Amadeusz Kwiatkowski.

- Dwie wygrane cieszą i świadczą o coraz lepszej dyspozycji naszych gladiatorów! Kolejny sprawdzian już za tydzień w Bośni i Hercegowinie na Pucharze Bałkanów w kickboxingu. Dziękujemy naszym sponsorom za wsparcie (Stan Drew, Admax, Florex) – podsumowuje Kwiatkowski.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. UKS Gladiator

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.