Bogusza. Czołowe zderzenie pojazdów, dwie osoby w szpitalu [ZDJĘCIA]

Bogusza. Czołowe zderzenie pojazdów, dwie osoby w szpitalu [ZDJĘCIA]

Bogusza, czołowe zderzenie, zdjęcia, wypadek

Dwie osoby zostały przetransportowane do szpitala w wyniku czołowego zderzenia samochodów osobowych marki Fiat oraz Mazda. Do wczorajszego incydentu doszło około godziny 14:40.

Zdarzenie potwierdza Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.

O godzinie 14.44 zastępy z JRG nr 1 w Nowym Sączu oraz OSP Bogusza zadysponowane zostały do działań w Boguszy. Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że doszło do zderzenia czołowego samochodów marki Mazda oraz Fiat Cinquecento. Samochodami podróżowali sami kierujący, którzy zostali poszkodowani. Droga była całkowicie zablokowana przez uszkodzone pojazdy. Działania Straży Pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu pomocy osobom poszkodowanym, odłączeniu akumulatorów w obydwu pojazdach oraz sorpcji wyciekłych płynów eksploatacyjnych. Poszkodowanych przejęli ratownicy medyczni Pogotowia Ratunkowego. Obydwie osoby poszkodowane przetransportowane zostały do szpitala.

Działania trwały łącznie prawie dwie godziny. Na miejscu zdarzenia była także obecna Policja, która wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

Czytaj także: Widowiskowy finał Sądeckiej Jesieni Kulturalnej 2023. Ostatni akcent festiwalu [ZDJĘCIA]

Fot: PSP Nowy Sącz