GAZETA DO SŁUCHANIA: Bóg mnie uzdrowił relikwiami św. Szarbela

Gazetę do słuchania sponsoruje firma MACHNIK [www.machnik.pl]

Świadectwo wygłoszone przez Barbarę Koral…

 

W ostatnim okresie szczególnie potrzebujemy nadziei, a słowo zmartwychwstanie przybiera dla nas wiele znaczeń. Historia Barbary Koral – żony lodowego potentata z Nowego Sącza – pokazuje, że nie ma rzeczy niemożliwych. Nawet w pozornie przegranym przypadku, nie można tracić ufności.

Świadectwo wygłoszone przez Barbarę Koral, było jednym z najgłośniejszych w ostatnim roku. Powtarzamy je dzisiaj celowo. W czasie, kiedy wielu ludziom może brakować nadziei, kiedy zwątpienie i brak ufności mogą się wkradać do wielu serc i umysłów, potrzebujemy silnego pozytywnego impulsu. Niech lektura słów Barbary Koral będzie dla naszych Czytelników przesłaniem, że z każdej – po ludzku wydawałoby się beznadziejnej sytuacji – jest dobre i szczęśliwe wyjście. Pod jednym warunkiem – trzeba w to bardzo mocno wierzyć.

Swoim świadectwem Barbara Koral podzieliła się przed rokiem 17 maja w kościele pw. Ducha Świętego w Nowym Sączu, gdzie znajdują się relikwie św. Szarbela – maronickiego pustelnika, świętego Kościoła katolickiego, który żył w XIX wieku w Libanie.

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.