Bobowa. Dwa dni i trzy osoby z narkotykami

Bobowa. Dwa dni i trzy osoby z narkotykami

Bobowa narkotyki

W ciągu dwóch dni bobowscy policjanci zatrzymali trzy osoby posiadające narkotyki. Dwóch mężczyzn i kobieta staną przed sądem. Już usłyszeli zarzuty.

Pierwszy z zatrzymanych to 26-letni mieszkaniec Bobowej. Miejscowi funkcjonariusze wraz policjantami Wydziału Kryminalnego KPP w Gorlicach weszli do jego domu w piątek rano (5 sierpnia). W trakcie przeszukania znaleźli ponad 0,5 kg mefedronu i ponad 48 gramów marihuany. Mężczyzna trafił do aresztu, a następnego dnia usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających i substancji psychotropowych. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Wobec podejrzanego prokurator zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego, zakazu opuszczania kraju oraz poręczenia majątkowego w wysokości 5 tys. zł. W sprawie toczy się śledztwo prowadzone przez Komisariat Policji w Bobowej – relacjonują funkcjonariusze KPP w Gorlicach.

Do kolejnych zatrzymań doszło w sobotę, 6 sierpnia, w trakcie kontroli drogowej prowadzonej przez policjantów z komisariatu w Bobowej. Funkcjonariusze znaleźli 8 gramów mefedronu przy mieszkance powiatu tarnowskiego i mieszkańcu gminy Bobowa. Obojgu przedstawiono zarzuty posiadania substancji psychotropowych. Mogą za to spędzić do 3 lat za kratkami.

fot. KPP w Gorlicach

Czytaj też: Znów wypadek motocyklisty. Nie żyje 37-latek

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

WAŻNE !

Najlepszy kierowca Małopolski 2022. Kto został zwycięzcą?

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama