BLEF DOSKONAŁY braci Węgrzynów. Mamy bilety na premierę!

BLEF DOSKONAŁY braci Węgrzynów. Mamy bilety na premierę!

W piątek 31 marca o godzinie 19:10 w Kinie SOKÓŁ odbędzie się uroczysty pokaz premierowy filmu BLEF DOSKONAŁY z udziałem twórców filmu: reżyserów Michała i Jakuba Węgrzynów oraz aktorów Agnieszki Kawiorskiej i Aleksandra Mackiewicza.

Korzystając z pandemii i pracy w maseczkach, trójka pracowników Banku Narodowego postanawia okraść własny bank. Niezauważeni wynoszą 100 milionów euro w złocie, ale to dopiero początek problemów…

Film ma już na swoim koncie nagrody Cult Critic Movie Awards 2021 – nagroda dla Michała Węgrzyna za najlepszą reżyserię, Indo Malaysia Film Festival 2021 – nagroda dla Karoliny Chapko za główną rolę żeńską, Rabat Comedy IFF 2022 – nagroda dla Piotra Witkowskiego za główną rolę męską, Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Boden 2021 – nagroda dla najlepszego filmu, World Film Carnival – Singapore 2021 – nagroda dla najlepszego filmu.

Prowadzenie: filmoznawca Filip Nowak

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie na:

https://mcksokol.pl/wydarzenie/blef-doskonaly-uroczysty-pokaz-premierowy!

 

Oto szansa dla CIEBIE na wejściówkę do Kina SOKÓŁ na

BLEF DOSKONAŁY

START: 31.03.2023, godz. 19.10

 

 

 

Co zrobić, aby zapewnić sobie szansę na zdobycie podwójnego zaproszenia?

To proste!

Znajdź na naszym profilu na Facebooku post z informacją o wydarzeniu i w komentarzu pod nim podaj tytuł swojego ulubionego filmu kryminalnego o planie doskonałym, który bierze w łeb.

Miło nam będzie również, jeśli udostępnisz post z informacją o konkursie.

Zgłoszenia przyjmujemy do niedzieli (tj. 19 marca) do godz. 18.00. Później wybierzemy zwycięzców zabawy – autorów najciekawszych, najbardziej kreatywnych naszym zdaniem komentarzy.

Po rozstrzygnięciu konkursu skontaktujemy się z wyłonioną osobą za pośrednictwem wiadomości prywatnej w aplikacji Messenger.

Zapraszamy do zabawy!

Share on twitter
Share on facebook