Jeden bilet na pociąg i autobus. To już działa!

"Taryfa Sądecka" pozwala na korzystanie z komunikacji kolejowej i miejskiej w Nowym Sączu i w powiecie nowosądeckim na podstawie jednego biletu. Tego typu rozwiązanie sprawdzono już w innych miastach, a w Nowym Sączu weszło w życie a poniedziałek.

Renault2

Możliwość podróżowania więcej niż jednym środkiem transportu bez konieczności kupowania osobnego biletu może przyczynić się do zmniejszenia ruchu w mieście, a co za tym idzie - do częściowego odkorkowania dróg.

Bilety miesięczne i czasowe umożliwiają korzystanie z pociągów Kolei Małopolskich oraz Przewozów Regionalnych (w wybranej strefie), a potem przesiadkę na autobus MPK albo odwrotnie...

Bilety jednorazowe – czasowe na 60, 90 i 120 minut oraz miesięczne z zachowaniem zniżek dla osób uprawnionych można kupić w kasach przewoźników kolejowych, bezpłatnej aplikacji mobilnej iMKA oraz w automatach MKA.

Oto cennik:

Czytaj też:

Nowy Sącz: wreszcie jest autobus, który jedzie pod szpital!

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.