Bibliotekarki z powiatu nowosądeckiego nagrodzone

Bibliotekarki z powiatu nowosądeckiego nagrodzone

bibliotekarze powiat nowosądecki

Pracownicy bibliotek z powiatu nowosądeckiego świętowali Dzień Bibliotekarza, który w Polsce obchodzony jest 8 maja. Starosta jak co roku przyznał z tej okazji nagrody finansowe osobom, które wyróżniały się w swojej bibliotekarskiej pracy.

Podczas spotkania, które odbyło się wczoraj w filii biblioteki w Przysietnicy, starosta Marek Kwiatkowski podziękował oraz złożył życzenia pracownikom Powiatowej i Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Starym Sączu oraz bibliotek z terenu powiatu.

– Dzięki wam, mieszkańcy Sądecczyzny mogą od najmłodszych lat korzystać z bogatego księgozbioru, rozwijać swoje pasje i brać udział w wielu projektach realizowanych przez Powiatową i Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną im. Wiktora Bazielicha w Starym Sączu. Dziękuję za dbałość o czytelników i tworzenie wspaniałej atmosfery w bibliotekach i czytelniach! – mówił starosta Kwiatkowski.

W tym roku nagrodami finansowymi uhonorowane zostały cztery pracownice bibliotek z powiatu nowosądeckiego: Jadwiga Kocemba z Gminnej Biblioteki Publicznej w Kamionce Wielkiej, Maria Świerad z filii w Wojnarowej Gminnej Biblioteki Publicznej w Korzennej, Magdalena Szczecina z Gminnej Biblioteki Publicznej w Nawojowej oraz Katarzyna Kosakowska z Gminnej Biblioteki Publicznej w Chełmcu.

Wczorajsze wydarzenie uświetnił wykład dr Wandy Matras-Mastalerz – nauczycielki akademickiej i adiunkta w Katedrze Kultury Informacyjnej UP w Krakowie, a także występ pianistek z Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury w Starym Sączu: Malwiny Chochorowskiej, Mai Szczęsnej i Magdaleny Biel.

We wczorajszym spotkaniu wzięli udział między innymi przedstawiciele powiatu, władz miasta i gminy Stary Sącz oraz sądeckich bibliotek.

Fot. Maria Olszowska – Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu

Czytaj też: Znów nadciągają burze z gradem. Jest ostrzeżenie

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Novel

Finał Szansy na sukces tuż, tuż. Co jeszcze przed Ewą na parę godzin przed jej wystąpieniem ?

Play Video about Ewa Novel w Szansie na sukces

Ostatnie przygotowania Ewy do finału Szansy na sukces. Zobacz co tam się działo…  Dostępne tylko u nas 😉 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.