Biała Niżna. Rodzina poszukuje świadków wypadku, w którym zginął ich bliski

Rodzina tragicznie zmarłego mężczyzny poszukuje świadków wypadku, do którego doszło w ubiegły piątek (19 marca) w Białej Niżnej (gm. Grybów). Wówczas około godziny 20.15 na drodze wojewódzkiej nr 981 samochód osobowy marki Renault Trafiic potrącił 55-latka przechodzącego przez jezdnię około 20 metrów przed pasami. 

,,Szukamy świadków tego zdarzenia, nagrań z kamerki samochodowej. Może ktoś ma prywatny monitoring? Każda informacja jest cenna” – apeluje na Spotted Nowy Sącz rodzina zmarłego.

Potrącony mężczyzna mimo reanimacji zmarł na miejscu. Jak poinformowała wówczas w rozmowie z naszą redakcją asp. szt. Barbara Szczerba z Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, kierowcą osobówki był 30-latek. Przebadano go pod kątem trzeźwości i nie stwierdzono w jego organizmie alkoholu. Obecnie trwają czynności policyjne wyjaśniające dokładny przebieg i okoliczności zdarzenia.

Fot. Mateusz Książkiewicz/
Grybów24.pl

Grybów, Biała Niżna. Nie żyje 55-latek. Zginął 20 metrów przed przejściem dla pieszych

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.