RYTRO: Bejory biegną dla Tomka Brzeskiego. Zagra im Ciupaga! Dołącz!

Dziś (niedziela) w Rytrze świetna zabawa! CHARYTATYWNY XV BIEG BEJORÓW. Dochód z tej sympatycznej imprezy przeznaczony zostanie na rehabilitację Tomka Brzeskiego, który rok temu zwyciężył bieg, a dziś walczy o powrót do sprawności po dramatycznym wypadku jaki przeżył 1 kwietnia w Tatrach.

- Oczywiście nie mogło być inaczej i nasz bieg oraz akcja charytatywna jest w całości poświęcona Tomkowi Brzeskiemu, który wielokrotnie startował w Biegu Bejorów, dla którego Bieg Bejorów był imprezą "must be" i o którym mówił: "to mój teren, trzeba być...". Tomek startował w zeszłym roku i wygrał XIV Bieg Bejorów. Teraz chcemy Mu pokazać, że jesteśmy z nim - mówi Karol Kulig w imieniu organizatorów.

Bejory zapraszają wszystkich. Nawet tych, którzy nie biegają....

- Nie bójcie się nazwy "bieg".U nas można iść, biec, wyjechać na grzbiecie starego barana albo na taczkach. Byle BYĆ, bo Twoja obecność to cegiełka w niesamowitej, bezcennej historii. Nie możesz przyjechać wcześniej? To przyjedź chociaż na koncert koło hotelu Perła Południa! Daj się zaprosić do wspólnego spędzenia niedzielnego popołudnia, wieczora i nocy. Będzie hałas - zapraszają.

Pobiegnie między innymi Karol Trojan, pierwszy bosy Bejor.

- Pognam boso, przez kamienie, leśne dukty, aby wesprzeć Mistrza Tomka Brzeskiego. Bądź też wtedy z nami! Pierwszy Bosy Bejor zaprasza do wspólnego startu! - kusi Karol.

Na Biegu będzie mnóstwo atrakcji. Jedną z nich będzie koncert Kapeli Góralskiej Ciupaga. 

- Bedziemy dawać łognia jak fix . Syćkie Bejory i Bejorki bedą biegać i pomagać. A my damy łognia ze siy scena rozwali! Cała Sądecczyzna mocno razem i pomagamy! A my na koncercie rozdamy 100 płyt - obiecują panowie z Ciupagi.

Zapisy internetowe już zamknięte, ale nadal można wpisać się na listę startową przed startem w biurze zawodów.

- Ale koniecznie przyjedźcie wcześniej. NIE DAMY RADY ZWERYFIKOWAĆ WSZYSTKICH W 15 MIN, A START JEST PUNKT 11. ZAPRASZAMY JUŻ PRZED 9. - uprzedzają organizatorzy.

 

Sławomir zaprasza na XV Bieg Bejorów

Wielkie odliczanie!!! Ostatnia prosta przed XV Biegiem Bejorów! My już nie możemy się doczekać biegania i imprezowania w Rytrze 😉 Nie może tam Ciebie zabraknąć! Weźże też zaproś swoich znajomych, żeby mogli poczuć klimat Bejorów 😉 Zwłaszcza, że Wasz udział będzie bardzo cenny o czym przypomina Sławomir Król Rock Polo 😉 Jeśli ma być "czuć piniądź", zapisz się i przyjedź www.biegbejorow.pl 🙂 🙂 😉

Opublikowany przez Bieg Bejorów na 8 października 2017

ESPECTO

Wypowiedz się w tej sprawie