RYTRO: Bejory biegną dla Tomka Brzeskiego. Zagra im Ciupaga! Dołącz!

RYTRO: Bejory biegną dla Tomka Brzeskiego. Zagra im Ciupaga! Dołącz!

Dziś (niedziela) w Rytrze świetna zabawa! CHARYTATYWNY XV BIEG BEJORÓW. Dochód z tej sympatycznej imprezy przeznaczony zostanie na rehabilitację Tomka Brzeskiego, który rok temu zwyciężył bieg, a dziś walczy o powrót do sprawności po dramatycznym wypadku jaki przeżył 1 kwietnia w Tatrach.

Oczywiście nie mogło być inaczej i nasz bieg oraz akcja charytatywna jest w całości poświęcona Tomkowi Brzeskiemu, który wielokrotnie startował w Biegu Bejorów, dla którego Bieg Bejorów był imprezą „must be” i o którym mówił: „to mój teren, trzeba być…”. Tomek startował w zeszłym roku i wygrał XIV Bieg Bejorów. Teraz chcemy Mu pokazać, że jesteśmy z nim – mówi Karol Kulig w imieniu organizatorów.

Bejory zapraszają wszystkich. Nawet tych, którzy nie biegają….

Nie bójcie się nazwy „bieg”.U nas można iść, biec, wyjechać na grzbiecie starego barana albo na taczkach. Byle BYĆ, bo Twoja obecność to cegiełka w niesamowitej, bezcennej historii. Nie możesz przyjechać wcześniej? To przyjedź chociaż na koncert koło hotelu Perła Południa! Daj się zaprosić do wspólnego spędzenia niedzielnego popołudnia, wieczora i nocy. Będzie hałas – zapraszają.

Pobiegnie między innymi Karol Trojan, pierwszy bosy Bejor.

Pognam boso, przez kamienie, leśne dukty, aby wesprzeć Mistrza Tomka Brzeskiego. Bądź też wtedy z nami! Pierwszy Bosy Bejor zaprasza do wspólnego startu! – kusi Karol.

Na Biegu będzie mnóstwo atrakcji. Jedną z nich będzie koncert Kapeli Góralskiej Ciupaga. 

Bedziemy dawać łognia jak fix . Syćkie Bejory i Bejorki bedą biegać i pomagać. A my damy łognia ze siy scena rozwali! Cała Sądecczyzna mocno razem i pomagamy! A my na koncercie rozdamy 100 płyt – obiecują panowie z Ciupagi.

Zapisy internetowe już zamknięte, ale nadal można wpisać się na listę startową przed startem w biurze zawodów.

– Ale koniecznie przyjedźcie wcześniej. NIE DAMY RADY ZWERYFIKOWAĆ WSZYSTKICH W 15 MIN, A START JEST PUNKT 11. ZAPRASZAMY JUŻ PRZED 9. – uprzedzają organizatorzy.

 

Sławomir zaprasza na XV Bieg Bejorów

Wielkie odliczanie!!! Ostatnia prosta przed XV Biegiem Bejorów! My już nie możemy się doczekać biegania i imprezowania w Rytrze 😉 Nie może tam Ciebie zabraknąć! Weźże też zaproś swoich znajomych, żeby mogli poczuć klimat Bejorów 😉 Zwłaszcza, że Wasz udział będzie bardzo cenny o czym przypomina Sławomir Król Rock Polo 😉 Jeśli ma być "czuć piniądź", zapisz się i przyjedź www.biegbejorow.pl 🙂 🙂 😉

Opublikowany przez Bieg Bejorów Niedziela, 8 października 2017

Share on twitter
Share on facebook