Będzie wakacyjny pociąg Jasło – Muszyna – Krynica. Dla podróżnych, którzy zatrzymają się w Muszynie – paczka rabatów!

Będzie wakacyjny pociąg Jasło – Muszyna – Krynica. Dla podróżnych, którzy zatrzymają się w Muszynie – paczka rabatów!

Jak informowaliśmy – w najbliższe wakacje będzie kursował weekendowy pociąg relacji Jasło-Muszyna-Krynica. Uzdrowisko nad Popradem już przygotowało się na tę okoliczność. Jego gospodarze przekonują, że po drodze warto zatrzymać się w  „mieście ogrodów” i skorzystać z rabatów dla pasażerów pociągu.

Przygotowany jest już specjalny „Pakiet Podróżnika”. Każdy, kto okaże bilet z pociągu będzie mógł skorzystać z atrakcyjnych rabatów przygotowanych przez przedsiębiorców z uzdrowiska. Na stronie urzędu miasta oprócz listy punktów biorących udział w akcji dostępna jest również długa lista atrakcji z propozycją do zwiedzania miejscowości w oczekiwaniu na kurs powrotny. Na mapie podróży odwiedzających znajdują się m.in. największe w kraju Ogrody Sensoryczne i Ogrody Biblijne, a także Ogrody Magiczne w których można podziwiać ponad dwadzieścia gatunków egzotycznych ptaków, a od tego sezonu również alpaki – te miłe trawożerne ssaki z Ameryki Południowej naprawdę potrafią skraść serca nie tylko dzieci ale i dorosłych” – informuje Arkadiusz Cycoń z Referatu Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta  i Gminy Uzdrowiskowej Muszyna.

Wakacyjne kursy Krynicy- Zdroju przez Muszynę, Nowy Sącz i Gorlice do Jasła będzie realizowane przez Koleje Małopolskie i skomunikowane z pociągiem „Wojak Szwejk” kursującym z Rzeszowa do słowackiej miejscowości Medzilaborce. Dzięki temu będzie można z Beskidu Sądeckiego dotrzeć w Bieszczady Kursy „wojaka” odbywają się z Rzeszowa oraz Sanoka. Stacja docelowa: Medzilaborce, słynie z jedynego w Europie muzeum Andy’ego Warhola.

Cena biletu normalnego z Jasła do Krynicy wyniesie 13,80 zł

Próbny kurs pociągów na trasie Krynica – Jasło uruchomiono w 2019 r. Celem było rozeznanie rzeczywistego zainteresowania połączeniem. Jak informuje „Rynek Kolejowy” – sprzedano wówczas ponad 250 biletów.

Gdzie będzie można skorzystać z rabatów – odpowiedź na poniższej mapie:

 

Pociągiem w Bieszczady… Od lipca będzie nowe połączenie kolejowe z Nowego Sącza i Krynicy do Jasła. Na trasie – Gorlice

 

Share on twitter
Share on facebook

Jesteś tegorocznym maturzystą ? Chcesz zostać prawnikiem lub chcesz poszerzyć swoje umiejętności w zakresie prawa ? Ten materiał jest dla Ciebie

WAŻNE !

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama