Będzie transfer do Sandecji? Na testach… student medycyny

Jak informuje „Gazeta Krakowska” od poniedziałku z piłkarzami Sandecji Nowy Sącz trenuje Tomasz Kędziora, 20-letni zawodnik czwartoligowego Hutnika Kraków.

Renault2

Testy tego defensywnego pomocnika lub środkowego obrońcy mają potrwać do dzisiaj. Kędziora jest wychowankiem Wisły Kraków, ale nie zdołał przebić się do pierwszej drużyny klubu z Reymonta 22.

Zawodnik był już na testach m.in. w Górniku Zabrze czy Zagłębiu Sosnowiec. Mógł grać w drugoligowej Garbarni Kraków, ale „Brązowi” nie dogadali się z klubem z Nowej Huty – sporna kwestia dotyczyła ekwiwalentu za wyszkolenie.

Tymczasem w Hutniku Kędziora jest czołowym zawodnikiem. Prócz gry w piłkę piłkarz nie zaniedbuje edukacji, jest studentem pierwszego roku medycyny na studiach dziennych. Nie wyklucza jednak zawieszenie studiów, gdyby miał szansę zaistnienia na wyższym poziomie niż czwartoligowy.

Czy uda mu się w Nowym Sączu?

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. www.nh2010.pl. Kędziora piąty od lewej w górnym rzędzie

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.