Beata Szydło na Sądecczyźnie. Przekonywała do „Polskiego Ładu” i składała życzenia strażakom

Beata Szydło w Podrzeczu

Beata Szydło przyjechała wczoraj z wizytą na Sądecczyznę z obietnicami korzyści jakie ma przynieść rządowy program „Polski Ład”. Europosłanka PiS  w towarzystwie posłów Jana Dudy i Patryka Wichra odwiedziła Łącko, Podrzecze, Łabową i Nowy Sącz.

Jest to bezprecedensowy projekt inwestycyjny i gospodarczy, który jest odpowiedzią na kryzys spowodowany przez Covid 19 i jest on w bardzo dużej części ukierunkowany na obszary wiejskie. To 800 miliardów zł do zainwestowania w przeciągu 10 lat. To nasza propozycja na rozwój Polski – przekonuje Jan Duda.

Polski Ład to rządowy program oparty o tradycję i polskie wartości. Główne założenia programu to obniżka podatków dla najmniej zarabiających, emerytury bez podatku do 2500 złotych, mieszkania bez wkładu własnego, inwestycje realizowane we wsiach i miastach, wsparcie rodzin i ochrona zdrowia – wylicza Patryk Wicher.

Beata Szydło pojawiła się między innymi na festynie rodzinnym w Łabowej, na koncercie Święta Dzieci Gór w Nowym Sączu oraz odwiedziła strażacką remizę w Podrzeczu.

Przywitaliśmy naszych gości wraz z Andrzejem Lisem, krwiodawcą -rekordzistą oraz radnymi Michałem Łojkiem i Jakubem Ledniowskim. Okazją wizyty Pani Premier było nadanie i poświęcenie sztandaru Ochotniczej Straży Pożarnej w Podrzeczu. Pani Premier wpisała się do księgi pamiątkowej naszej jednostki i złożyła życzenia – zarówno nam jak i jednemu z najstarszych strażaków w naszej wsi – Józefowi Placie. Pan Józef z balkonu domu sąsiadującego z remizą zaprosił Panią Premier do siebie” – relacjonują druhowie z Podrzecza.
zdjęcia: archiwum posła Jana Dudy i jednostki OSP w Podrzeczu
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.