Baśniowa Szczawnica czeka na najmłodszych

Baśniowa Szczawnica czeka na najmłodszych

Szczawnica to kierunek weekendowych i letnich wypraw wielu mieszkańców Sądecczyzny. W uzdrowisku każdy może znaleźć coś dla siebie: klimatyczne budynki, przejażdżki rowerowe, spływ Dunajcem, a przede wszystkim piękne widoki przepełnione zachwycającą, górską przyrodą. Atrakcji nie brakuje także dla najmłodszych gości. Z okazji Dnia Dziecka przygotowano dla nich coś specjalnego.

– W Jazz Barze o godzinie 16:00 specjalnie na najmłodszych wyświetlony zostanie film „Królewna Śnieżka”. Ta klasyczna już bajka Disneya może okazać się też powrotem w czasy dzieciństwa dla rodziców. W baśniowy klimat pomogą zapewne wprowadzić kinomanów dystyngowane wnętrza słynnego Dworku Gościnnego, w którym mieści się Jazz Bar – informuje Sebastian Mańczyk z biura prasowego Grupy Thermaleo & Uzdrowisko Szczawnica.

Jest to jednak zaledwie przedsmak tego, co odbędzie się w Szczawnicy 19 i 20 lipca. W Dworku Gościnnym będzie mieć miejsce kolejna edycja Festiwalu Baśni i Bajki. Tym razem temat przewodni to ,,Po drugiej stronie lustra”, a więc do uzdrowiska zawita Alicja z Krainy Czarów.

– W programie zaplanowano pokazy ekranizacji powieści, spektakl teatralny, warsztaty i rozmaite aktywności mające na celu zaanimowanie dzieci i wciągnięcie ich w magiczny świat. A więc chcąc doświadczyć magii można poszukiwać króliczej nory, próbować przejść na drugą stronę lustra albo po prostu przyjechać do Szczawnicy! – zachęcają organizatorzy.

fot. Grupa Thermaleo & Uzdrowisko Szczawnica

Share on twitter
Share on facebook