Belownica wciągnęła 51-latka. Mężczyzna zginął na miejscu

Belownica wciągnęła 51-latka. Mężczyzna zginął na miejscu

Męcina, Nowy Sącz, zwęglone zwłoki, osuwisko Gorlice, Kobylanka, morderstwo, Krystian, 25-lat Żelaźnikowa, basem przydomowy Brzezna, potrącenie pieszego na chodniku

W Wilkowisku (gm. Jodłownik) doszło do tragicznego w skutkach wypadku przy pracach rolnych. Mężczyzna zginął na miejscu. Został wciągnięty przez belownicę. Decyzją prokuratora ciało zabezpieczono do badań sekcyjnych.

Do zdarzenia doszło wczoraj, 24 czerwca, około godziny 20.30. Na obecną chwilę nie są znane okoliczności tragedii. Wiadomo jedynie, że 51-latek zginął na miejscu wciągnięty przez maszynę do belowania siana.

– Mężczyzna prawdopodobnie sam wykonywał prace polowe. Nie wiemy dokładnie co się stało, przyczyna zdarzenia jest nieustalona. Na miejscu była grupa dochodzeniowo-śledcza, technik oraz prokurator, który zadecydował o przekazaniu ciała do badań sekcyjnych – poinformowała naszą redakcję asp. Jolanta Batko, rzeczniczka limanowskiej policji.

Obecnie śledczy czekają na wyniki sekcji zwłok, które pomogą w odpowiedzi na pytanie jak doszło do śmierci rolnika. Sprawę prowadzą mundurowi z komisariatu policji w Tymbarku.

Fot. arch. dts24.pl/
KMP Nowy Sącz 

Share on twitter
Share on facebook