„Babski debel tenisowy” w Nowym Sączu

Pod koniec lipca na kortach w Parku Strzeleckim rozegrano pierwszą edycję Turnieju Deblowego Pań w tenisie ziemnym.

WSB2020

W szranki stanęło 12 zawodniczek z Nowego Sącza i okolic. Po zaciętych meczach najlepszą parą okazał się duet Anna Kobos i Katarzyna Rzymek. W nagrodę zwyciężczynie otrzymały puchary i voucher do wykorzystania w salonie kosmetycznym Nefretete Anety Kozłowskiej-Kozdrój.

Turniej przebiegał w świetnej atmosferze, mecze były bardzo zacięte i wyrównane. W przerwach między meczami tenisistki integrowały się przy stole, na którym były przysmaki przygotowane przez zawodniczki, a o korty zadbał nieoceniony Pan Zbigniew Chowaniec z córką Sylwią.

Czytaj również: PIŁKA NOŻNA. DUNAJEC BĘDZIE MIAŁ STADION GODNY... EKSTRAKLASY?

Rywalizowano systemem każdy z każdym. Następnie sumowano wygrane gemy. Para, która wygrała wszystkie mecze, zwyciężyła w imprezie.

Po podsumowaniu okazało się, że są dwie pary, które uzyskały tą sama liczbę gemów: J.Lupa i W.Cisak oraz A. Rabiańska i M. Stelmach i to one ex aequo zdobyły drugie miejsce, natomiast trzecie przypadło w udziale duetowi M.Józefiak i A. Kiesiewicz.

- Bardziej chodziło nam jednak o wspólne granie niż o miejsca – przyznają uczestniczki.

- W sierpniu planujemy turniej singlowy pań Sadeczanka Cup – podsumowują.

Odwiedź konto autora na Twitterze

Fot. Archiwum Tdp

BOBO

Wypowiedz się w tej sprawie

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w Polityce prywatności oraz regulaminem, dostępnymi na stronie internetowej.