Awans nowosądeckich młodzików do I ligi

Awans nowosądeckich młodzików do I ligi

W Niepołomicach rozegrany został turniej siatkówki młodzików. Znakomicie spisała się drużyna SKPS Dunajec Nowy Sącz, która wygrała wszystkie mecze bez starty seta, awansując do I ligi w tej kategorii wiekowej.

Liga młodzików – Niepołomice
SKPS Dunajec Nowy Sącz – Sokół Gumniska Tarnów 2:0
SKPS Dunajec Nowy Sącz – UKS 22 Kraków B 2:0
SKPS Dunajec Nowy Sącz – AS Niepołomice B 2:0

SKPS Dunajec Nowy Sacz: Konrad Raczek, Jakub Gizicki, Karol Pierzchała, Maciej Kucharski, Fabian Rokita, Kacper Niepsuj oraz Patryk Basiaga, Nikodem Błaszczyk, Oskar Fedko, Michał Jagielski, Grzegorz Kowalczyk, Bałżej Legutko, Szymon Nalepa, Szymon Sobczyk, Bartłomiej Szyszka, Piotr Tokarczyk, Kacper Ćwikiel.

W tej kategorii wiekowej mecze ligowe odbywają systemem turniejowym – mówi trener SKPS Dunajec Nowy Sącz Łukasz Mężyk. – W zawodach kwalifikacyjnych byliśmy najlepsi, w meczach o awans do I ligi, również. Warty podkreślenia jest fakt, że siatkarze tej drużyny są o rok młodsi od rywali, prawie 90 składu osobowego. Cieszymy się z awansu, ale ten sezon jest przeznaczony do ogrywanie się, zdobywanie doświadczenia. Dla nich ważny będzie przyszły rok. Mam nadzieję, że będzie równie udany.

Fot: Arch. klubu

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about przygotowania Ewy Novel do finału Szansy na sukces

Nowy rozdział w życiu Ewy Novel 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.