Autograf i wspólne zdjęcie z piłkarzem? Prezentacja Sandecji niebawem!

Jak informuje oficjalna strona internetowa klubu z Kilińskiego już we wtorek 17 lipca odbędzie się przedsezonowa prezentacja drużyny Sandecji Nowy Sącz przed zbliżającą się rundą jesienną nowego sezonu Nice 1 ligi.

- Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych kibiców, organizujemy przedsezonową prezentację drużyny. Odbędzie się ona 17 lipca o godzinie 19:10 w hali widowiskowo-sportowej MOSiR przy ulicy Nadbrzeżnej 34 – brzmi komunikat na łamach Sandecja.pl.

Prócz przedstawienia zawodników, którzy będą reprezentować biało-czarne barwy w kampanii 2018/2019 kibice mogą liczyć na wiele atrakcji. Mowa o możliwości zebrania autografów swoich ulubieńców, wspólnych zdjęciach czy gadżetach klubowych, które będzie okazja zdobyć.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. Sandecja.pl

KZK

1 comment

  1. keisyr 17 czerwca, 2018 at 15:07 Odpowiedz

    Sandecja nikogo już dzisiaj nie interesuje, !!! To klub posiadający pastwisko Nowaka przy Kilińskiego w Nowym Saczu z przenosnymi cuchnącymi kiblami typu toj-toj !!! W sam raz dla plebsu !!!

Wypowiedz się w tej sprawie

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w Polityce prywatności oraz regulaminem, dostępnymi na stronie internetowej.