Artur Barciś i Cezary Żak z broadway’owskim spektaklem w Gorlicach!

Artur Barciś i Cezary Żak z broadway’owskim spektaklem w Gorlicach!

Szykuje się nie lada wydarzenie dla wszystkich teatromanów! Oto bowiem 30 listopada o godz. 19 w sali teatralnej Gorlickiego Centrum Kultury odbędzie się spektakl teatralny pt. „Dziwna Para”, w którym wystąpią m.in. znani i lubiani aktorzy Cezary Żak i Artur Barciś!

Reżyserem spektaklu jest Wojciech Aadamczyk. Samo przedstawienie jest legendarnym hitem prosto z Broaway’u a jego autor to najczęściej grywany komediopisarz amerykański na świecie. W sztuce nie zabraknie znanych aktorów. Na deskach GCK zaprezentują się Cezary Żak i Artur Barciś. Jeden to racjonalista, bałaganiarz, kocha uroki życia, pracuje jako dziennikarz sportowy i ma na imię Oskar. Drugi jest jego przeciwieństwem. Feliks to domator, pedant, hipochondryk i histeryk.

Czas trwania spektaklu z przerwą – ok. 135 minut. Bilety w cenie 90 zł są do nabycia w sekretariacie Gorlickiego Centrum Kultury oraz na stronie www.kupbilecik.pl. Organizator: Agencja Artystyczna ART-TU – tel. 605 602 234.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Źródło: GCK; UM Gorlice

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.