Arkadiusz Mularczyk: ludziom żyje się lepiej, dlatego trzeba tę politykę kontynuować

Wsparcie rozwoju infrastruktury drogowej, zaangażowanie w kwestie związanie z budową "Sądeczanki", linii Podłęże-Piekiełko oraz trzeciego mostu na rzece Dunajec, wsparcie rozwoju sądeckich uczelni, rozbudowa szpitala, kontynuowanie pracy na rzecz regionu - to postulaty Arkadiusza Mularczyka, który decyzją prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego oraz premiera Mateusza Morawieckiego został liderem listy wyborczej partii w okręgu sądecko-podhalańskim. 

- Dziękuję kierownictwu mojej formacji za wsparcie mojej kandydatury i rekomendację w tych wyborach mnie, jako lidera listy. Jest to dla mnie zaszczyt, ale i zobowiązanie do pracy na rzecz naszego kraju, regionu i miasta- mówił Mularczyk.

TLENOTERAPIA

Jak dodał, ma zamiar zaangażować się we wsparcie transportu w naszym regionie, a w szczególności - budowy "Sądeczanki", linii Podłęże-Piekiełko oraz trzeciego mostu na rzece Dunajec, co jest jego zdaniem niezbędne, aby odkorkować Nowy Sącz.

Wspomniał również, że ważne dla niego będą: rozwój takich instytucji jak Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa, gdzie jego zdaniem potrzebne są nowe kierunki, rozbudowa szpitala w Nowym Sączu oraz poprawa warunków świadczeń zdrowotnych dla sądeczan.

-Są to sprawy, którymi zajmuję się od lat i chciałbym to robić nadal. Dobry wynik Prawa i Sprawiedliwości w naszym regionie pozwoli też kontynuować nasze rządy w Warszawie. Chcielibyśmy kontynuować reformy, które zostały przez nas wprowadzone, czyli wszystkie programy społeczne, socjalne dla polskich rodzin i osób starszych. Ludziom żyje się coraz lepiej i jesteśmy na dobrej drodze, ale musimy tą politykę kontynuować - dodał.

Oświadczył również, że od lat zajmuje się reparacjami wojennymi i w kolejnych kadencjach sejmu praca w tym zakresie powinna być kontynuowana.

FORD OSO

4 comments

  1. Jozin z Bazin 15 Lipiec, 2019 at 22:25 Odpowiedz

    Nie ośmieszaj się Aruś…a co do tej pory zrobiłeś dla Nowego Sącza…… Nic..poza zamętem i sprowadzaniem pół Warszawski by przed wyborami na prezydenta Sącza swoją żoneczkę promować… .. Więc przestań.
    gwiazdorzyć…

Wypowiedz się w tej sprawie

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w Polityce prywatności oraz regulaminem, dostępnymi na stronie internetowej.