Arkadio: rób to, co kochasz!

Zachęcam aby poszukiwać w sobie silnych stron, tak aby jeszcze lepiej służyć Bogu, pomagać ludziom i przede wszystkim być szczęśliwym człowiekiem”- mówi Arkadio. Sądecki raper Arkadiusz Zbozień po raz kolejny rusza w Polskę ze swoim przesłaniem: rób to co kochasz. Spotkania rekolekcyjne zaplanowano w szkołach, ośrodkach kultury i kościołach.

Ogólnopolski projekt pod hasłem „Rób to co kochasz” jest realizowany od 2012 roku. Pozytywny odzew zachęcił muzyka do kontynuacji spotkań z młodymi ludźmi. Teraz będą miały charakter rekolekcji. Będą obudowane filmami i teledyskami.

– Na początku spotkania freestyluje czyli wymyślam na poczekaniu różne rymy. W tym momencie przełamują się pierwsze lody, które pozwalają mi dotrzeć do młodych ludzi ze swoim przekazem. Następnie opowiadam historię swojego nawrócenia i kolejno tłumaczę jak można wejść na drogę życia z pasją i poznać swoje talenty -mówi Arkadio

Spotkania rozpoczynają się 8 marca w Mielcu i potrwają do świąt wielkanocnych. Na trasie zaplanowano też między innymi Gdynię, Rzeszów i Warszawę.

Sądecki raper odwiedzi szkoły, kościoły i ośrodki kultury. Jak tłumaczy – spotkania mają inspirować do działania i urzeczywistniania swoim marzeń.

– Zachęcam do robienia tego co się kocha.  Nie łączmy tego z „róbta co chceta”. Zdaję sobie sprawę, że nie zmienię czyjegoś myślenia z dnia na dzień. Ale wystarczy pierwszy zapalnik, to coś, co sprawia, że człowiek zaczyna o tym myśleć – podsumowuje Arkadio.

23 lutego Arkadio wydał płytę pod tytułem „Nierzadko”. Teksty utworów które znalazły się na krążku, nawiązują do ostatniego albumu sądeckiego rapera „FUNDAMENT Rób to co kochasz” .

 

Arkadio (Arkadiusz Zbozień) ur.  w 1990 r. w Nowym Sączu raper, freestylowiec, autor czterech płyt, audiobooka i książki pod hasłem „Rób to co kochasz”. Studiował dziennikarstwo oraz etykę i coaching. Jego pasją jest żywe słowo i praca z nim na wielu płaszczyznach. Od 4 lat regularnie występuje w Polsce i wśród zagranicznej Polonii z koncertami oraz autorskimi programami (program profilaktyki uzależnień) zachęcającymi do pozytywnych zmian w życiu. Szczęśliwy mąż i tata. Robi to, co kocha.

Monika Chrobak

fot. archiwum Arkadio

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.