Arkadio, Litza i lęki rzucane w PRZEpaść

W poniedziałek odbyła się premiera nowego teledysku sądeckiego artysty - Arkadio. Klip już można zobaczyć w internecie. Jest to mocny obraz do mocnego utworu o nieco rockowym charakterze. Utwór jest zapowiedzią nowego albumu.

Arkadiusz Zbozień oraz Robert Friedrich, czyli Litza, we wspólnym kawałku nawołują do zmiany życia, odrzucenia zasady "ząb za ząb", zapomnienia o wszelkich krzywdach, które nas spotkały. Drugi z artystów, będący frontmanem zespołu Luxtorpeda, bez wątpienia nadaje utworowi "PRZEpaść" nieco mocniejszy charakter.

Renault2

Nowy teledysk jest pierwszą zapowiedzią albumu "Naczynie", którego premiera zaplanowana jest na 1 grudnia.

Cała płyta inspirowana jest uczynkami miłosierdzia co do duszy.

Cieszę się, że na jednym krążku udało nam się zebrać tak wyjątkowych gości - przyznaje Arkadio.

Nazwiska artystów, biorących udział w projekcie, są w tym momencie tajemnicą i będą sukcesywnie ujawniane przez wytwórnię, aż do dnia  premiery.

Płyta jest wspólnym dziełem Arkadio oraz Micza - Michała Ziomka - producenta muzycznego i wokalisty. Projekt został objęty patronatem Salezjańskiego Wolontariatu Misyjnego, Światowych Dni Młodzieży, oraz biskupa Grzegorza Rysia.

fot. arch. Arkadio
PUMA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.