Ania Dąbrowska | Krynica Źródłem Kultury 2023! Mamy bilety!

Ania Dąbrowska | Krynica Źródłem Kultury 2023! Mamy bilety!

Cykl „Krynica Źródłem Kultury” już od ośmiu edycji raczy nas koncertami i innymi wydarzeniami kulturalnymi firmowanymi przez największe gwiazdy krajowej sceny. Nie inaczej jest w tym roku. Podczas dziewiątej odsłony na scenie Pijalni Głównej zmaterializuje się w sumie dziesięć koncertów. To daje całościowo pięć weekendów – rozpisanych od 20 stycznia do 18 lutego br., które po raz kolejny zapewnią uczestnikom niespotykany rozstrzał gatunkowy, estetyczny, jak i mnóstwo emocji. A jak zapewnić sobie darmowe bilety? Oto kilka wskazówek.

Ania Dąbrowska – polska piosenkarka, kompozytorka, autorka tekstów i producentka muzyczna. Członkini Akademii Fonograficznej ZPAV.

Zadebiutowała w 2004 albumem pt. „Samotność po zmierzchu”, który zdobył wysokie uznanie krytyki i publiczności. Kolejne wydawnictwo pt. „Kilka historii na ten sam temat” z 2006 było jej pierwszym albumem nawiązującym do tradycji polskiej muzyki lat 60., co kontynuowała na kolejnych dwóch płytach. Wydała sześć albumów studyjnych, z których pięć trafiło na pierwsze miejsce listy sprzedaży w Polsce i uzyskało status platynowych („Dla naiwnych marzycieli” zdobył podwójną platynę).

Laureatka dziewięciu Nagród Muzycznych „Fryderyków” (34 nominacje). Do 2011 łączna sprzedaż jej płyt w Polsce przekroczyła liczbę 250 tys. egzemplarzy.

Oto szansa dla CIEBIE na zgarnięcie darmowego zaproszenia na koncert:

Ania Dąbrowska

START: 20.01.2023, godz. 19.00

 

 

Co zrobić, aby zapewnić sobie szansę na zdobycie zaproszenia?

To proste!

Znajdź na naszym profilu na Facebooku post z informacją o wydarzeniu i w komentarzu pod nim napisz, która piosenka Ani Dąbrowskiej jest dla Ciebie ważna i dlaczego.

Miło nam będzie również, jeśli udostępnisz post z informacją o konkursie.

Zgłoszenia przyjmujemy do wtorku (tj. 17 stycznia) do godz. 10.00. Później wybierzemy zwycięzców zabawy – autorów najciekawszych, najbardziej kreatywnych naszym zdaniem komentarzy.

Po rozstrzygnięciu konkursu skontaktujemy się z wyłonioną osobą za pośrednictwem wiadomości prywatnej w aplikacji Messenger.

Zapraszamy do zabawy!

Fot. krynicazrodlemkultury.pl / uzdrowisko-krynica-zegiestow.pl / krynica.pl

Share on twitter
Share on facebook