Ależ bomba „Boom Booma”! [Zobacz wideo i potężny cios kickboxera]

W sobotni wieczór hala Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji wypełniła się po brzegi. Frekwencja na Gali HFO5 wyniosła 1240 osób, o czym poinformował przedstawiciel Halnego Nowy Sącz Michał Górski.

W pojedynku wieczoru Łukasz „Boom Boom” Pławecki przed własną publicznością pokonał Niemca Waldemara Wiebe przez nokaut już w trzeciej rundzie. Walka odbyła się w kategorii wagowej do 77 kg.

Warto zobaczyć jak wyglądało to uderzenie, które powaliło przeciwnika Pławeckiego na deski (TUTAJ).

Łukasz Pławecki, prócz pojedynku z Niemcem, z ostatnich pięciu walk dwukrotnie pokonywał swoich rywali przed ostatnim gongiem, w tym raz dokonał tego już w pierwszej rundzie. Posiadający zawodowy rekord 22-14-1 Pławecki w maju został mistrzem w wadze do 77 kg jednej z największych zawodowych organizacji sportów walki w Polsce jaką jest FEN, a pod koniec września dołożył do tego tytuł mistrzowski organizacji MFC w tej samej kategorii. W ubiegłym roku reprezentant klubu HALNY Nowy Sącz przed własną publicznością walczył dwukrotnie. Podobnie będzie w roku 2018, ponieważ poza walką na październikowej gali HFO, Pławecki ma w planach jeszcze jeden występ w Nowym Sączu.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. Ł.Pławecki Archiwum

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.