Akcja. Ewy Novel ogromna szansa na sukces

Akcja. Ewy Novel ogromna szansa na sukces

         Novel to po angielsku powieść. Właśnie teraz Ewa rozpoczyna pisanie nowego rozdziału w swoim życiu. Być może najważniejszego. Wszyscy możemy pomóc jej wykupić bilet do Opola. Na festiwal, który stał się początkiem wielu karier w polskiej muzyce. 22 maja Ewa Novel chce wyśpiewać swoją szansę na sukces i muzyczną karierę.

Finał programu Szansa na sukces odbędzie się w niedzielę, 22 maja. Emisja rozpocznie się o godzinie 15.15 na antenie TVP 2. W szranki stanie jedenaścioro finalistów. Każdy z nich zaśpiewa z gwiazdą swojego odcinka. Co ważne, mamy realny wpływ na wynik rywalizacji. O zwycięstwie zadecyduje liczba SMS-owych głosów. Liczymy, że i nasi Czytelnicy zapewnią mieszkance Nowego Sącza prawdziwą falę wsparcia.

            – Będę śpiewać z panią Ireną Santor bardzo piękną piosenkę, ale nie wiem, czy mogę już zdradzić jaką. To przepiękny utwór, taki, który chciałam wylosować – przyznaje Ewa Novel.

Podczas odcinka eliminacyjnego sądeczanka podbiła serce Ireny Santor swoim wykonaniem utworu „Powrócisz tu”. – Pani nadała temu ciut więcej osobistego wyrazu – zwróciła się wtedy do Ewy piosenkarka.

            – Uznała, że się jej najbardziej podobam, że byłam najbardziej autentyczna, po prostu przekazałam swoją prawdę. I faktycznie tak było, śpiewałam z całego serducha. Aczkolwiek, tak jak to wokaliści, nie do końca jestem zadowolona z tego występu, bo wiem, że mogłam zaśpiewać lepiej, ale ten stres… stres, który czasem jest mobilizujący, a czasem paraliżujący – wspomina 35-latka.

Jak zdradza (…)

Całość przeczytasz w najnowszym wydaniu DTS:

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.