Akademia Sandecja ma nowego dyrektora. Grał w Zagłębiu Lubin

Oficjalna witryna internetowa Sandecji Nowy Sącz poinformowała o powierzeniu funkcji Dyrektora Akademii Sandecja Mateuszowi Dwojakowi. Funkcję tę zaczął pełnić wczoraj.

Jak czytamy na łamach Sandecja.pl Mateusz Dwojak urodził się 1 lipca 1986 roku. Gry w piłkę nożną uczył się w grupach młodzieżowych dwukrotnego Mistrza Polski i zdobywcy krajowego Superpucharu - Zagłębia Lubin. W tym klubie jako zawodnik przeszedł kolejno przez wszystkie szczeble szkolenia młodych piłkarzy, do kategorii juniora starszego włącznie. Następnie występował jako pomocnik w drugiej drużynie Zagłębia Lubin (obecnie III liga), ale swoją przygodę z uprawianiem sportu musiał jednak przedwcześnie zakończyć. Powodem takiej decyzji była poważna kontuzja.

Czytaj również: Sądecki wojownik przed walką o pas MŚ: „Bycie mistrzem to zaszczyt” [Wideo]

Z młodzieżą zaczął pracować w 2006 roku. Wówczas zajął się szkoleniem piłkarzy z regionu nowosądeckiego. Posiada licencję UEFA A. W przeszłości brał udział w licznych stażach i kursokonferencjach dla trenerów związanych z tematyką szkolenia dzieci i młodzieży. Obecnie jest również trenerem zespołu U-8 (rocznik 2011).

- Panu Mateuszowi życzymy powodzenia w pełnieniu nowych obowiązków! - napisano.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Źródło: Sandecja.pl/Fot. Adrian Maraś

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.