Absolwentów “Samochodówki” można spotkać wszędzie

Andrzej Góra, dyrektor Zespołu Szkół Samochodowych im. Tadeusza Tańskiego w Nowym Sączu, o jubileuszu “Samochodówki”:

Jubileusz

Jubileusz 65-lecia „Samochodówki” to uroczystość nawiązująca do powstania w Nowym Sączu w 1955 r. Technikum Samochodowego, jako jednej z 9 szkół tego typu w Polsce, tego okresu. Dziś to święto wszystkich absolwentów, nauczycieli emerytowanych, nauczycieli, uczniów i pracowników Zespołu Szkół Samochodowych im. inż. Tadeusza Tańskiego. Będzie to pierwszy raz w historii, kiedy podczas Jubileuszu i zjazdu absolwentów wspólnie spotkają się absolwenci, nauczyciele oraz młodzież.

Absolwenci

Absolwenci „Samochodówki” są wizerunkiem historii naszej szkoły, możemy spotkać ich w wielu miejscach w kraju i na świecie, pracujących nie tylko w branży samochodowej ale także w wielu innych zawodach np. policjanci, strażnicy miejscy, strażacy, celnicy, księża, nauczyciele, biznesmeni, dyrektorzy różnych placówek, ludzie kultury itp. Wszyscy bardzo ciepło i miło wspominają szkołę, wspierają ją i wracają do niej podczas spotkań klasowych.

Osobiście

Dla mnie osobiście „Samochodówka” to szkoła, którą ukończyłem, obecne miejsce pracy, w którym wspólnie z nauczycielami kontynuujemy tradycje szkolne oraz przekazujemy wiedzę i umiejętności nowym pokoleniom młodzieży w branży mechaniczno-samochodowo-transportowej.

Pobierz specjalne wydanie DTS Samochodówka – bezpłatnie, pod linkiem:

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.