Absolwenci WSB-NLU na ratunek lokalnemu biznesowi. Tworzą darmową platformę: „zakupy u swoich”

Jeśli jesteś klientem – zrobisz zakupy bez kolejki w sklepie z sąsiedztwa.  Jeśli masz mały sklep spożywczy – będziesz mógł uruchomić sprzedaż on-line. Usługa będzie darmowa. Grupa programistów, absolwentów nowosądeckiej Wyższej Szkoły Biznesu wspólnie z teamem Fundacji Profeto  tworzy darmową platformę wsparcia lokalnych sklepów spożywczych.

Platforma „zakupy u swoich” ma zadziałać jak podwójne koło ratunkowe w trudnym czasie epidemii : konsumentom pozwoli zostać w domu, nie narażać się na ryzyko infekcji i oszczędzić czas, zaś właścicielom i pracownikom sklepu – przetrwać kryzys, uratować miejsca pracy i zaistnieć online.

Platforma będzie dostępna pod adresem:  https://zakupyuswoich.pl

Jak zapewniają jej pomysłodawcy – będzie można z niej korzystać zupełnie za darmo.

” Pomożemy uruchomić spersonalizowany sklep internetowy bez dodatkowych nakładów finansowych, czasu czy wiedzy dotyczącej takiego projektu. Poprowadzimy sprzedawców „za rękę”, damy możliwość aktywizacji pracowników zagrożonych zwolnieniem  przy obsłudze zamówień zdalnych i bezkontaktowej dostawie door’to’door. Dla lokalnych, rodzimych sklepów  to nadzieja na „ruch w interesie” – kusi Piotr Olszewski, koordynator projektu.

Więcej informacji w najbliższy poniedziałek!

Szukaj ich w naszej zakładce BRAWO BIZNES

 

zdjęcie ilustracyjne: pixabay

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.