5 listopada minęło 40 lat od pierwszego w Polsce przeszczepu serca, przeprowadzonego przez zespół kardiochirurgów pod kierunkiem prof. Zbigniewa Religi.
27 września w Śląskim Centrum Chorób Serca w Zabrzu przeszczepiono serce Szymonowi Magierze z Nowego Sącza. 40 dni po tym zabiegu Szymon opowiada DTS o tym, co się w jego życiu wydarzyło w ciągu kilkunastu ostatnich miesięcy.
Jeśli chcesz pomóc 27-letniemu Szymonowi Magierze wrócić do normalnego funkcjonowania, możesz to zrobić przez specjalne konto, które znajdziesz w tym linku: https://pomagam.pl/3tcg8f


















































































































































































































