Jak ustaliliśmy, przy okazji jutrzejszego meczu Sandecji w Pucharze Polski, po kilku tygodniach negocjacji, podpisana będzie umowa na sprzedaż klubu. Nabywcą zostanie przedsiębiorca Zbigniew Szubryt, który od kilku sezonów był sponsorem drużyny.
Wszystkie szczegóły transakcji nie są jeszcze znane, ale do sprawy wrócimy…
Jak już informowaliśmy na naszych łamach, na wrześniowej sesji radni wyrazili zgodę na sprzedaż akcji klubu Sandecja. Chętny do ich nabycia był przedsiębiorca Zbigniew Szubryt. Specjalnie powołana komisja zaopiniowała tę ofertę pozytywnie, a swoją akceptację dla tego pomysłu wyrazili również radni.
Poparcie tego wniosku rekomendował wiceprezydent Artur Bochenek, który był przewodniczącym tej specjalnej, siedmioosobowej komisji. W jej skład wchodziło również po dwóch przedstawicieli każdego z klubów w Radzie Miasta. – Komisja pracowała wiele godzin. Zebraliśmy się pięć razy, a każde z tych spotkań trwało co najmniej dwie godziny. Ponadto wymieniliśmy między sobą połączenia telefoniczne, wiadomości e-mailowe, czy też prowadziliśmy dodatkowe rozmowy. Temat sprzedaży i oferta zostały bardzo szczegółowo rozpatrzone – zapewniał wówczas wiceprezydent Bochenek. Więcej pisaliśmy o tym w artykule: Radni wyrazili zgodę! Zbigniew Szubryt może przejąć Sandecję
Czytaj także: Od stycznia nowy właściciel Sandecji? Jest pierwsze „tak” dla sprzedaży!

































































































































































































