Pierwsze warstwy asfaltu już są, ale to jeszcze nie koniec remontu [ZDJĘCIA]

Pierwsze warstwy asfaltu już są, ale to jeszcze nie koniec remontu [ZDJĘCIA]

Początkiem listopada na dobre ruszył kompleksowy remont ulicy Husarskiej, będący kontynuacją przebudowy całego traktu od Nawojowskiej do Kilińskiego. Regularnie zaglądamy na miejsce, aby doglądać i relacjonować postępy prac drogowych. Działania zostały ograniczone przy okazji 1 listopada, ale obecnie idą pełną parą.

Pierwsze warstwy asfaltu zostały już wylane, a kierowcy z niecierpliwością spoglądają w kierunku zakończenia prac, które planowo mają mieć swój finał do końca roku. Mieszkańcy korzystają obecnie z dojazdu do posesji, a utrudnienia drogowe rozładowywane są w kierunku ulicy Królowej Jadwigi oraz pobliskiego Ronda Solidarności.

W październiku prowadzony był remont wzdłuż cmentarza komunalnego w Nowym Sączu, który planowo udało się ukończyć przez dniem Wszystkich Świętych. Wzmożony tego dnia ruch samochodowy w okolicach nekropolii mógł więc przebiegać sprawnie.

Czytaj także: Drogowcy zerwali asfalt, ale kierowcom to nie przeszkadza

fot. Michał Śmierciak

Filmoteka dts24

217 Videos