Ludzie latali po amfiteatrze. Young Igi, Otsochodzi i Żabson roznieśli scenę w Nowym Sączu [ZDJĘCIA]

Ludzie latali po amfiteatrze. Young Igi, Otsochodzi i Żabson roznieśli scenę w Nowym Sączu [ZDJĘCIA]

Nowy Sącz przeżył wieczór pełen rapowych emocji! W ramach Sądeckiej Jesieni Kulturalnej na scenie amfiteatru Parku Strzeleckiego wystąpili trzej giganci młodej sceny rapowej: Young Igi, Otsochodzi i Żabson.

Young Igi, który swoją niezależnością i talentem zyskał rzesze fanów, rozgrzał tłumy swoimi największymi hitami. Jego charakterystyczny styl i bezkompromisowy przekaz porwały fanów do wspólnego śpiewania. Otsochodzi, mistrz mieszania klasyki z nowoczesnym brzmieniem, udowodnił, że jego status jednego z najbardziej utalentowanych raperów młodego pokolenia nie jest przypadkowy. Publiczność dosłownie oszalała, kiedy na scenie pojawił się Żabson, znany z bezgranicznej kreatywności i energii.

Wkrótce na dts24.pl pojawi się pełna fotorelacja z koncertu, a już teraz zapraszamy do obejrzenia krótkiej galerii zdjęć w wykonaniu niezastąpionego Adriana Marasia

Czytaj też: Tak wygląda stan rzek w Nowym Sączu po piątkowej ulewie [ZDJĘCIA]

Fot. Adrian Maraś

Filmoteka dts24

194 Videos