Prezydent Miasta Nowego Sącza, Ludomir Handzel zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu „Poniedziałek ze Sztuką”. 26 sierpnia o godzinie 20:00 w Miejskim Ośrodku Kultury na Sali Widowiskowej wystąpi Sidney Polak z zespołem.
Wokalista, autor tekstów i producent muzyczny – to tylko kilka rzeczy, którymi na co dzień się zajmuje. Jego hit „Otwieram wino” (nagrany wspólnie z Pezetem) do dziś śpiewa cała Polska. Ale Sidney Polak znany jest przede wszystkim jako perkusista zespołu T.Love.
W 2004 roku pojawił się jego pierwszy album, na którym zaprezentował mieszankę reggae, hip-hop i folk. Jego najnowsza, wydana w 2018 roku płyta „3” to kolejny powrót do kariery solowej.
W te wakacje pojawił się m.in. na festiwalu w Jarocinie oraz Pol’and’Rock Festival. A już za trzy dni zawita do Nowego Sącza. Bilety do nabycia na to wydarzenie dostępne w sekretariacie Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Sączu.




































































































































































































