Piłka nożna. Sandecja wygrała dziś z gdyńskim zespołem. Obroniony karny

W swoim drugim środowym sparingu (wcześniej 1:1 z Chojniczanką Chojnice, WIĘCEJ) piłkarze Sandecji Nowy Sącz pokonali 2:0 Bałtyk Gdynia.

Gdynianie, siódmy zespół trzeciej ligi grupy drugiej, w ostatnich minutach mogli zmniejszyć straty, ale Michał Marczak nie potrafił pokonać interweniującego Szymona Tokarza.

Wcześniej gole dla „Biało-czarnych” zanotowali Mariusz Gabrych w 32 minucie oraz Bartłomiej Dudzic w 53. Dla tego drugiego był to już trzeci gol w meczach kontrolnych tej zimy.

Czytaj również: Grupa piłkarzy może odejść z Sandecji. Prezes potwierdza

Sandecja – Bałtyk Gdynia 2:0 (1:0)

Bramki: 1:0 Mariusz Gabrych 32, 2:0 Bartłomiej Dudzic 53.

Sandecja: Szymon Tokarz – Hubert Maślanka, Adrian Basta (63 Kacper Tokarczyk), Dariusz Łukasik, Michał Szeliga, Miłosz Kałahur – Grzegorz Baran (63 Wiktor Szewczak), Dawit Manojan (59 Sebastian Wąchała), Szymon Kuźma – Bartłomiej Dudzic (59 Kamil Ogorzały), Mariusz Gabrych.