Do kolejnego niebezpiecznego zdarzenia doszło wczoraj około godziny 11.30 w Starym Sączu. Audi A6 i Audi A3 zderzyły się na skrzyżowaniu. Dwie osoby trafiły do szpitala. 

wsb3

- W chwili przybycia straży pożarnej obaj kierowcy znajdowali  się na zewnątrz pojazdów. Audi A6 stało na jednym pasie drogi, Audi A3 leżało na dachu około 5 metrów od drogi. Działania Straży Pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanym kierowcom - relacjonują strażacy PSP w Nowym Sączu.

Obaj kierowcy zostali zabrani do nowosądeckiego szpitala przez zespół Ratownictwa Medycznego. Strażacy odłączyli klemy akumulatorów w pojazdach, zasypali sorbetem wycieki substancji ropopochodnych oraz usunęli z drogi pojazd i uszkodzone elementy powypadkowe. Ich działania trwały dwie godziny. W akcji udział brały również zastępy OSP z Barcic i Starego Sącza.

Policja prowadzi czynności wyjaśniające okoliczności zdarzenia.

Fot. PSP Nowy Sącz

FORDDOSLAT

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.