6 najbardziej użytecznych aplikacji w Polsce

6 najbardziej użytecznych aplikacji w Polsce

Każdy użytkownik ma swoją pulę ulubionych aplikacji, które stale używa w swoim telefonie. Jednak aplikacje to coś co wciąż ewoluuje i podlega ciągłym zmianom, jedne przestają być użyteczne lub po prostu modne, w ich miejsce szybko „wskakują” nowe, a my wciąż mamy wiele z tych ulubionych, bez których nie wyobrażamy sobie funkcjonowania. Więcej takich ciekawostek znajdziesz na stronie radartechnologiczny.pl a tymczasem sprawdźmy jakie są nasze ulubione aplikacje? Oto kilka z nich:

Shazam

Aplikacja jest adresowana do wszystkich tych, dla których jest ważne rozpoznanie wykonawcy i autora słuchanej piosenki. Wystarczy, że aplikacja zarejestruje fragment utworu, aby zwrócić właścicielowi telefonu zidentyfikowany tytuł utworu i nazwisko wykonawcy. Aplikacja powstała u brytyjskiego producenta o tej samej nazwie, który należy do grupy Apple.

Mapy Google

Nie ma chyba osoby, która by nie znała i nie używała map Google. Niezależnie czy poruszamy się na piechotę, rowerem, hulajnogą, autobusem czy samochodem, w mapach tych znajdziemy odpowiednią opcję, aby znaleźć właściwą drogę do miejsca przeznaczenia. Ba! Nawet ominiemy drogowe korki i zatory, bo mapa w czasie rzeczywistym o nich nas poinformuje. To bardzo użyteczna aplikacja wykorzystywana przez wielu mieszkańców miast.

Snapseed

Zainteresowani obróbką zdjęć nie wyobrażają sobie braku aplikacji Snapseed w swoim smartfonie. Zapewnia ona wiele narzędzi do ulepszania obrazu począwszy od dostosowania kolorów do usuwania obiektów. Praca nad zdjęciem na wysokim poziomie zajmuje kilka sekund, narzędzia są proste w użyciu, łatwe w zastosowaniu, udostępnianiu i eksportowaniu, a aplikacja jest dostępna bezpłatnie.

WhatsApp 

Jeden z wielu komunikatorów, które zawojowały nasze życie. WhatsApp ma przyjemny interfejs, pozwala na wysyłanie wiadomości tekstowej, głosowej i wideo rozmowy z wykorzystaniem łącza internetowego. Za pomocą komunikatora prześlesz zarówno dokumenty, jak i zdjęcia czy filmy. Działanie aplikacji jest intuicyjne i nie sprawia kłopotów. Aplikacja sama zaciąga kontakty z kontaktów telefonicznych, więc nie musisz robić tego ręcznie.

Stocard

To aplikacja dla lubiących zakupy i zakupowe okazje. Aplikacja służy do przechowywania wszystkich kart lojalnościowych wydawanych w najróżniejszych sklepach, na które zbierasz punkty, które dają Ci najróżniejsze przywileje. Instalując tę aplikację na swoim smartfonie możesz wszystkie karty wgrać i nie martwić się, gdy zdarzą się niespodziewane zakupy, że nie masz ze sobą wypchanego portfela z kartami członkowskimi, bo wszystkie będą w aplikacji Stocard w Twoim telefonie.

LastPass

To aplikacja dla buszujących w sieci, logujących się na różnych portalach i zapominających swoich loginów i haseł. Jakże częsty to obrazek. Kto z nas tego nie doświadczył! LastPass pozwoli na swobodę. Tu trzeba zapamiętać tylko jedno hasło – do aplikacji LastPass. Wszystkie inne hasła już zapamięta za Ciebie LastPass. Co więcej, w aplikacji możesz zapisać poufne informacje, jeszcze lepiej chronione, a także sprawić, że rozmaite formularze wypełniane przez Ciebie cyklicznie, będą wypełniane automatycznie.

Przydatnych aplikacji wymieniać można by bez końca. Z zwłaszcza, że dla każdego tą przydatną może okazać się całkiem inna aplikacja. Wymienione są jednak tymi, z których korzysta bardzo duża liczba użytkowników smartfonów, dlatego zostały tu opisane.

Calm

Calm, czyli spokój, to aplikacja bardzo na czasie przy naszym pośpiesznym i zestresowanym życiu. Wszystko w biegu, wszystko na wczoraj! Tymczasem Calm pozwala na wyciszenie i uspokojenie. Za sprawą tej aplikacji weźmiesz kilka spokojnych głębokich wdechów i wydechów. Pomożesz uspokoić organizm, oddalić napięcia i stresy. Aplikacja ma sesje o różnej długości, możesz wybrać 3 minutową lub trwającą 25 minut. Wybierz medytację, walkę z nawykami czy pracę nad koncentracją. Wiele opcji – decyzja i wybór należą do Ciebie.

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.