4 lutego, 2018 Nowy Sącz: Tomasz Wolak i goście w Koncercie Karnawałowym

W najbliższą niedzielę Tomasz Wolak wraz ze swoim bandem zagra Koncert Karnawałowy.  Na scenie poza zespołem pojawią się również muzyczni goście. Zapowiada się ciekawy wieczór.

Tomasz Wolak jest sądeckim artystą, wokalistą, organistą, ale przede wszystkim muzykiem i wielkim fanem zespołu Skaldowie, z którym miał okazję współpracować. Jest członkiem i założycielem zespołu Tomasz Wolak Band, który już w najbliższy weekend w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Sączu zagra koncert otwierając okres karnawału. W skład zespołu wchodzą jeszcze: Jakub Kotarba na gitarze basowej, Tomasz Ogórek na gitarze, a rytm nadaje Wiktor Kieszkowski.

Podczas niedzielnego koncertu na scenie pojawi się też trio wokalne: Anna Kożuch, Kinga Łęczycka i Magdalena Kądziołka. Wykonywane będą przeboje muzyki rozrywkowej, greckiej oraz operetki. Gośćmi będą również wokalistki m.in : Eva Novel, Natalia Górowska-Kowalik, Mariola Szczypta-Tokarz, Jan Kłoskowski oraz instrumentalista – Daniel Kruczek.

Koncert odbędzie się w Sali Widowiskowej MOK w Nowym Sączu przy Al. Wolności 23, w dniu 4 lutego br. (niedziela) o godz. 17.00.

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.