2x2 na "Planetę Singli" od Kina Helios. Dla WAS!

Jutro (czwartek 18 kwietnia) w sądeckim Kinie Helios w ramach cyklu "Kultura Dostępna" będzie można obejrzeć "Planetę Singli" w doborowej obsadzie z Maciejem Stuhrem, Agnieszką Więdłochą, Weroniką Książkiewicz i Tomaszem Karolakiem.

wsb3

Dla naszych Czytelników gospodarze kina  mają w prezencie dwa podwójne zaproszenia na seans o godz. 18.

Aby zdobyć jedno z nich dla siebie znajdź post z informacją o seansie na naszym profilu na Facebooku i w komentarzu pod nim dokończ zdanie: razem łatwiej bo....

Na zgłoszenia czekamy dziś do godz. 18. Później wyłonimy zwycięzców  zabawy 🙂

„Planeta Singli 2” to jeden z najbardziej oczekiwanych filmów tego roku – kontynuacja hitu, w którym zakochały się miliony widzów. W listopadzie 2018 na kinowe ekrany powrócą Maciej Stuhr i Agnieszka Więdłocha jako para, której losy połączyła randkowa aplikacja. Na ekranie nie zabraknie wybuchowego małżeństwa granego przez Weronikę Książkiewicz i Tomasza Karolaka oraz wspaniałych: Danuty Stenki, Piotra Głowackiego czy Joanny Jarmołowicz. Szykujcie się na eksplozję humoru, wzruszeń, pozytywnej energii i potężną dawkę przedświątecznej atmosfery. Związek Ani (Agnieszka Więdłocha) i Tomka (Maciej Stuhr) przeżywa poważny kryzys. On, showman-celebryta wcale nie ma zamiaru się ustatkować. Ona z kolei chce poważnego związku. Tymczasem na horyzoncie pojawia się Aleksander – zauroczony Anią milioner, właściciel aplikacji Planeta Singli, przekonany, że nikt inny nie pasuje do niego bardziej niż romantyczna nauczycielka muzyki.

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.