24,25 kwietnia, Nowy Sącz: warsztaty aktorskie z Gabrielą Oberbek

Kto chce próbować złapać szansę na aktorską karierę, nauczyć się pracować z kamerą pod okiem doświadczonej aktorki filmowej, poznać elementy gry aktorskiej, specyfikę pracy na planie filmowym, ten powinien skorzystać z zaproszenia Teatru Nowego na warsztaty z Gabrielą Oberbek.

Gabriela Oberbek to aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna. Jest absolwentką szkoły muzycznej oraz PWST w Krakowie. Znacie ją z roli Komisarz Aleksandry Latoszek w serialu „Sprawiedliwi. Wydział Kryminalny”, który został w tym roku nagrodzony przez widzów TeleKamerą, zaś  dzieci i młodzież poznały ją gównie jako „Pchłę Szachrajkę” z kultowego spektaklu muzycznego wyreżyserowanego przez Panią Pannę Seniuk w krakowskim Teatrze Groteska.

W 2010 roku otrzymała nagrodę za najlepszy debiut teatralny. Grywa gościnnie w zarówno w teatrach dramatycznych, jak i muzycznych.

Zagrała w niemal 40 produkcjach telewizyjnych takich jak: „Czas Honoru”, „Misja Afganistan”, „Krew z krwi”, „Prawo Agaty”, „Przyjaciółki”…

Aktorka obecnie wykłada w Krakowskiej Szkole Filmowej i przygotowuje się do trasy koncertowej z projektem „Bajkowa Nuta”.

Jej wielką pasją jest praca z osobami niepełnosprawnymi, dlatego od lat prowadzi własną grupę teatralną pod skrzydłami warszawskiej fundacji pomocy osobom niepełnosprawnym „Nie Tylko”.

Jest ponadto pasjonatką podróży, miłośniczką poezji, osobą pełną  pozytywnej energii i pomysłów, z którą warto spotkać się w pracy i polecieć w podróż ku najciekawszym kolorom własnej wyobraźni.

Warsztaty będą się odbywać w Teatrze Nowym (ul. Jagiellońska 36.). Przeznaczone są dla osób powyżej 14 lat. Górnej granicy wiekowej nie ma 🙂 Rezerwacja miejsc pod numerem tel. 506 205 595 Iość miejsc ograniczona.
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.