23-letnia sądeczanka okradała drogerie. Jej łupem padł towar wart prawie 10 000 złotych

33 opakowania ekskluzywnych perfum, kosmetyki, elektryczna szczoteczka do zębów, podkład i paleta cieni stały się łupem 23- latki. W nowosądeckich i gorlickich galeriach handlowych ukradła towar o łącznej wartości 9 700 złotych! 

wsb3

Wykorzystywała nieuwagę personelu, chowała upatrzony towary pod ubrania i wychodziła ze sklepu. Tak młoda kobieta przez półtora miesiąca okradała drogerie w galeriach handlowych w Nowym Sączu i Gorlicach.

Złodziejka  została zatrzymana. Przedstawiono jej osiem zarzutów, za które odpowie przed sądem. Grozi jej do 5 lat więzienia, a z uwagi na fakt, że sądeczanka dopuściła się zarzucanych jej czynów w krótkim odstępie czasu, sąd może orzec zwiększony wymiar kary.

-Dzięki intensywnej pracy operacyjnej funkcjonariuszy Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu złodziejka została zatrzymana i usłyszała zarzuty. W toku czynności realizowanych przez funkcjonariuszy wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu ustalono, że kobieta odpowiada za osiem kradzieży sklepowych, do których doszło w ubiegłym roku w sądeckich i gorlickich drogeriach – informuje asp. Iwona Grzebyk-Dulak, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.

Czytaj też:

Nowy Sącz: „Historia filozofii po góralsku” w interpretacji Jerzego Treli [ZDJĘCIA, FILM]

FORDELEKT
ZESZYTYBOBO
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]