Nowy Sącz. Teatr Nowy zaprasza na operację na dziecięcym sercu i na... swatanie ciotki

W piątek, 22 listopada o godzinie 19.  Teatr Nowy  będzie swatał Filomenę z Hilarym. Dwa dni później, o godz 16. aktorzy zaproszą sądeczan do współudziału w pełnej przygód misji, której celem jest przemiana kawałka drewna w dziecięce, kochające serduszko.

Renault2

Na oba spektakle mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia. Aby zdobyć jedno z nich - napisz w komentarzu które przedstawienie chcesz zobaczyć i dlaczego?

Najbardziej kreatywne odpowiedzi nagrodzimy już jutro w południe!

Bajki "PINOKIO. CHŁOPIEC O DREWNIANYM SERCU" zachwalać nie trzeba. Wzruszająca i pouczająca opowieść o chłopcu, który do pełni szczęścia potrzebuje przemiany swojego drewnianego serduszka w prawdziwe - to bajka, którą każde dziecko zobaczyć powinno. Kto choć raz miał okazję przejść wraz z Pinokiem przez serię życiowych lekcji uczących miłości oraz umiejętności odróżniania dobra od zła, ten długo nie zapomni słów, które brzmią jak drogowskaz: "jeśli praca Cię męczy,  zabawiaj się ziewaniem i oby przyniosło Ci ono szczęście!"

- Sztuka Józefa Blizińskiego, komedia w jednym akcie "CIOTKA NA WYDANIU" to prawdziwa petarda!  Pokażemy rodzinne perypetie młodego małżeństwa Augusta i Emilii , w którego życie ingeruje niesforna ciotka Filomena. Stara Panna z braku miłości staje się nieznośna dla ambitnego Augusta, który nie może już wytrzymać jej wyrzutów i postanawia zeswatać ją z Hilarym, by wreszcie zaczęła żyć własnym życiem - kuszą gospodarze Teatru Nowego.

Zapraszamy na scenę kameralną  przy ulicy Jagiellońskiej 36!

Więcej pod linkiem:

http://www.teatrnowysacz.pl/

zdjęcia: Teatr Nowy

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.